On-line results
 
Ecce Homo II., III. Šternberský vrch, Šternberk (CZ), 05.09.2015 - Competition - Run 2
 
 
 
 
 
Last 5 in Finish
 
Rank Driver Series # Nation Class 1-st RUN 2-nd RUN RUN
82. OSLADIL Jan, ml. 65 HA2 2:50.85 2:51.41 5:42.26
24. VÁCHAL Ondřej 44 E2/C-1600 2:25.73 2:22.97 4:48.70
8. TROJEK Martin 33 E2/C-2000 2:13.49 2:12.79 4:26.28
48. STEĆ Irena 46 E2/C-1600 2:36.26 2:31.02 5:07.28
34. BORYCKI Damian 18 E2/C-1600 2:28.07 2:25.46 4:53.53
 
End Race at 17:24
 
Absolute results
 
Rank Driver Series # Nation Team Class Car 25m 2300m 1-st RUN 25m 2300m 2-nd RUN RUN Gap
1. JANÍK Václav 1FAS 3 Nutrend Czech National Team E2-SC-3000 Norma 2.15 53.74 1:54.34 2.14 53.35 1:54.50 3:48.84 v=151.02
2. KOMAREK David 1FAS 2 Liqui Moly racing team E2-SC-3000 Norma M20FC EVO 2.40 53.64 1:55.21 2.25 53.91 1:54.97 3:50.18 +1.34
3. RYBNÍČEK Marek 1FAS 7 LIQUI MOLY RACING TEAM E2-SH+2000 Mitsubishi LANCER EVO 600+ 2.00 58.96 2:05.24 1.95 58.80 2:05.39 4:10.63 +21.79
4. VONDRÁK Martin 1FAS 24 Vondrák racing team E2-SS-2000 Tatuus Formula Masters 2.12 58.38 2:05.40 2.18 58.50 2:05.98 4:11.38 +22.54
5. ŠUBERT Drahoslav 0MREC 3 Ready for Race E1+2000/4WD Mitsubichi Lancer evo IX 1.96 1:00.91 2:09.99 1.96 1:00.51 2:09.15 4:19.14 +30.30
6. SVOBODA Jiří 1FAS 5 CZECH NATIONAL TEAM E2-SC-2000 Norma M20F 2.21 1:00.13 2:09.99 2.27 1:00.10 2:10.54 4:20.53 +31.69
7. MLEJNEK Aleš 0MREC 5 KV Motorsport - Liberecká závodnická škola E2/C-1600 Gloria C8F 2.27 1:00.56 2:12.05 2.28 1:00.59 2:12.06 4:24.11 +35.27
8. TROJEK Martin 0MREC 33 Trojek racing team E2/C-2000 Ligier JS 49 2.39 1:02.30 2:13.49 2.35 1:01.81 2:12.79 4:26.28 +37.44
9. BENEŠ Oskar 1FAS 80 Empreza racing klub E1+2000 Ford Fiesta 1.96 1:03.51 2:13.25 1.99 1:02.75 2:13.14 4:26.39 +37.55
10. ULMAN Pavel 1FAS 68 Z.R.T. motorsport Ulman E1+2000 BMW M3 E36 2.50 1:02.40 2:13.37 2.57 1:02.42 2:14.60 4:27.97 +39.13
11. SVOBODA Milan 1FAS 11 Svoboda Milan E2-SC-1400 Brc CM05 2.49 1:02.76 2:14.42 2.56 1:02.27 2:14.69 4:29.11 +40.27
12. JERMAN Martin 1FAS 35 Czech National Team N+2000 Mitsubishi Lancer EVO IX 2.05 1:04.01 2:16.20 2.07 1:04.25 2:16.60 4:32.80 +43.96
13. KRAKOVIČ Radek 0MREC 15 M.A.D REC E2/C-1600 Fiks 09rk 2.37 1:02.63 2:15.63 2.39 1:03.66 2:17.62 4:33.25 +44.41
14. LOS Jiří 1FAS 32 Los Czech National Team N+2000 Mitsubishi Lancer EVO IX 2.01 1:04.08 2:17.66 2.04 1:03.95 2:16.91 4:34.57 +45.73
15. VAVŘINEC Tomáš 1FAS 30 MOTORSPORT VAVŘINEC N+2000 Mitsubishi EVO X 1.97 1:04.41 2:18.96 1.98 1:03.42 2:17.34 4:36.30 +47.46
16. BENEŠOVÁ Dominika 1FAS 31 Empreza racing klub N+2000 Mitsubishi Evo X 2.12 1:04.57 2:19.34 2.09 1:04.86 2:19.45 4:38.79 +49.95
17. ZEMAN Martin 1FAS 74 KRTZ E1+2000 Mitsubishi Lancer EVO VIII 2.26 1:06.57 2:20.58 2.19 1:04.72 2:19.53 4:40.11 +51.27
18. CHUDOBA Zdeněk 0MREC 30 Štěpánov E2/C-1600 Demon Car Demon car 2.18 1:05.42 2:20.12 2.20 1:06.91 2:21.26 4:41.38 +52.54
19. KOLBÁBEK Radek 0MREC 7 LRT - Profi Performance E1+2000/4WD Ford Sierra 4000 2.03 1:06.11 2:21.43 2.01 1:05.12 2:20.25 4:41.68 +52.84
20. NECKÁŘ Libor 0MREC 35 LANDER F3 RACING TEAM E2/C-2000 Formule Opel LNR 200 2.25 1:06.38 2:22.18 2.13 1:05.07 2:19.76 4:41.94 +53.10
21. SAJLER Filip 1FAS 37 Liqui Moly Racing Team N+2000 Mitsubishi Lancer EVO X 2.08 1:05.76 2:21.11 2.06 1:05.77 2:22.27 4:43.38 +54.54
22. HUBÁČEK Karel 1FAS 67 Autoklub JV Sport AČR E1+2000 BMW M3 GTR 2.64 1:08.37 2:24.58 2.65 1:07.18 2:20.40 4:44.98 +56.14
23. ZMEŠKAL Miloš 1FAS 253 Miloš Zmeškal HA-K5-E9 Ralt 032 2.12 1:07.24 2:24.08 2.17 1:07.18 2:23.95 4:48.03 +59.19
24. VÁCHAL Ondřej 0MREC 44 Kocour Racing Team E2/C-1600 Formule Kart Yamaha 1000 2.08 1:08.72 2:25.73 2.05 1:07.09 2:22.97 4:48.70 +59.86
25. OSLADIL Jan 0MREC 25 Autosport Osladil E2/C-2000 Spider Opel Prc 2.39 1:07.90 2:24.29 2.43 1:08.11 2:24.88 4:49.17 +1:00.33
26. KRATOCHVIL Jan 0MREC 2 HRT Motorsport s.r.o. S1+2000/4WD Mitsubishi Lancer Evo 9 2.09 1:08.23 2:25.08 2.22 1:07.74 2:24.68 4:49.76 +1:00.92
27. HLAVINKA ST. Josef 0MREC 12 Motorsport Hlavinka E2/C+2000 Formule Opel Lotus 2.30 1:09.05 2:25.82 2.33 1:07.72 2:24.18 4:50.00 +1:01.16
28. KLIMEŠ Lukáš 0MREC 10 AutoVELVET Team E1+2000/4WD Škoda Fabia TDi 4x4 2.19 1:07.96 2:24.01 2.23 1:08.67 2:26.11 4:50.12 +1:01.28
29. DAVID Petr 0MREC 176 Litovel E1-2000 VW Golf TDI 2.71 1:09.01 2:25.11 1:08.12 2:25.14 4:50.25 +1:01.41
30. HOLÁN Ivo 0MREC 6 HRT Motorsport S1+2000/4WD Subaru Impreza STI 2.09 1:07.75 2:25.75 2.09 1:07.53 2:25.58 4:51.33 +1:02.49
31. DOSEDĚL Dušan 1FAS 312 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1H+2000 Subaru IMPREZA WRX STI 2.50 1:07.27 2:24.27 2.32 1:09.78 2:27.37 4:51.64 +1:02.80
32. GRÜNER František 0MREC 170 Grüner Motorsport E1+2000/2WD BMW 327is e30 2.76 1:07.67 2:26.25 2.90 1:06.92 2:25.60 4:51.85 +1:03.01
33. ČEPIČKA Vlastimil 0MREC 300 stemax S1+2000/4WD Mitsubishi Lancer Evo X 2.14 1:08.34 2:25.95 2.14 1:08.65 2:26.03 4:51.98 +1:03.14
34. BORYCKI Damian 0MREC 18 Euromal Racing Team E2/C-1600 Radical SR3 2.25 1:08.13 2:28.07 2.22 1:07.47 2:25.46 4:53.53 +1:04.69
35. KOTEK Pavel 0MREC 137 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1+2000/2WD BMW M3 GTR 2.77 1:08.19 2:27.21 1:08.16 2:26.97 4:54.18 +1:05.34
36. SATEK Jakub 0MREC 8 network24 racing E1-2000 Honda Civic Type R 2.74 1:08.42 2:28.17 1:08.09 2:26.38 4:54.55 +1:05.71
37. JANÁK Jaroslav 1FAS 300 - E2-SH-1600 VW Golf 2.64 1:09.39 2:29.51 2.71 1:07.64 2:25.64 4:55.15 +1:06.31
38. KORASZEWSKI Jacek 0MREC 217 Kędzierzyn-koźle E1+2000/4WD Audi TT-R 2.23 1:10.48 2:27.89 2.27 1:10.80 2:28.37 4:56.26 +1:07.42
39. DOHNÁLEK Josef 0MREC 168 Vřesovice E1-1600 Citroën C2 VTS 2.61 1:10.74 2:29.56 2.83 1:10.56 2:29.89 4:59.45 +1:10.61
40. GAIDOŠ Miroslav 0MREC 54 GAIDOŠ Miroslav E2/C-1600 Speed Car Gt 1000 Speed Car Gt 1000 2.09 1:12.08 2:32.43 2.13 1:09.53 2:28.13 5:00.56 +1:11.72
41. PATOČKA Karel 1FAS 323 Ligui Moly Racing team E1H-1600 Škoda Pick-up 2.72 1:09.97 2:30.12 2.84 1:10.38 2:30.85 5:00.97 +1:12.13
42. STANĚK Vojtěch 0MREC 117 liqui moly racing team E1-1600 Citroën C2 1:11.13 2:31.38 1:10.81 2:30.03 5:01.41 +1:12.57
43. DOLEŽAL Lubomír 1FAS 252 Lubomír Doležal HA-K5-E4 Mtx 1-06 2.38 1:08.68 2:30.72 2.41 1:08.80 2:30.79 5:01.51 +1:12.67
44. FIŠER Dušan 0MREC 290 Čechy Pod Kosířem E1-1400 Škoda 130 2.28 1:09.86 2:32.07 1:09.22 2:30.87 5:02.94 +1:14.10
45. TOMEČEK Lukáš 0MREC 402 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK HA1-2000 VW Golf I GTi 2.65 1:10.73 2:31.10 1:10.57 2:31.89 5:02.99 +1:14.15
46. VÁCHAL Lukáš 0MREC 55 Kocour Racing Team E2/C-1600 Formule Kart Yamaha 1000 2.23 1:11.36 2:31.09 2.17 1:12.02 2:32.45 5:03.54 +1:14.70
47. STUDENÝ Lukáš 0MREC 251 Alcore motorsport E1-1400 Škoda 110R 2.47 1:10.21 2:32.50 2.50 1:10.67 2:34.41 5:06.91 +1:18.07
48. STEĆ Irena 0MREC 46 PRT E2/C-1600 Formule Gloria C8 2.25 1:14.75 2:36.26 2.29 1:11.68 2:31.02 5:07.28 +1:18.44
49. KUBICA Tomáš 0MREC 123 Dolní Domaslavice E1+2000/2WD VW Golf 2.77 1:11.54 2:32.74 2.87 1:10.22 2:34.92 5:07.66 +1:18.82
51. THEIMER ML. Jiří 1FAS 83 amk ecce homo E2-SH-2000 Peugeot 205 maxi 2.81 1:11.63 2:35.19 2.82 1:11.62 2:35.72 5:10.91 +1:22.07
52. PLEVA Martin 0MREC 250 AMK Vrbno pod Pradědem E1-1400 Škoda 120 S 1400 2.38 1:11.33 2:35.76 2.45 1:11.20 2:36.11 5:11.87 +1:23.03
53. SCHWAN Roman 1FAS 81 Roman Schwan E2-SH-2000 Renault Megane Coupe 2.65 1:12.76 2:36.74 2.66 1:12.07 2:35.29 5:12.03 +1:23.19
54. TÁBORSKÝ Radovan 1FAS 201 GMS racing team HA-K2-B3 Fiat 128 Rally 3.05 1:12.25 2:35.90 2.93 1:12.78 2:36.60 5:12.50 +1:23.66
54. HRABČÍK Milan 0MREC 139 Notor Motor racing team E1-2000 Fiat Punto 1:15.09 2:36.62 2.57 1:14.70 2:35.88 5:12.50 +1:23.66
56. MLČOCH Oldřich 0MREC 107 OTiNT.CZ E1-1600 Citroën C2 1:12.57 2:36.44 1:12.54 2:37.20 5:13.64 +1:24.80
57. KUČERA Zdeněk 0MREC 353 NOiR Racing Team S1+2000/2WD Nissan 200SX 2.55 1:12.62 2:36.41 1:13.52 2:37.50 5:13.91 +1:25.07
58. JELÍNEK Libor 0MREC 496 AutoJelinek HA1+2000 BMW 3,5 CSL 2.47 1:13.49 2:37.00 2.49 1:15.07 2:37.40 5:14.40 +1:25.56
59. KUBICA Milan 0MREC 124 Dolní Domaslavice E1+2000/2WD VW Golf 2.78 1:13.31 2:39.60 2.80 1:11.69 2:35.59 5:15.19 +1:26.35
60. FILIPÍN Jiří 0MREC 244 JiFiCarRacingTeam E1-1400 Suzuki Swift GTi 2.65 1:13.78 2:37.37 2.62 2:37.90 5:15.27 +1:26.43
61. DOBEŠ Václav 0MREC 127 V.D.Racing E1-1400 Škoda Favorit 2.97 1:13.13 2:38.47 1:12.50 2:37.33 5:15.80 +1:26.96
62. KLUKAN Radek 1FAS 343 Radek Klukan E1H+2000 Bmw E36 M3 2.96 1:15.87 2:39.99 2.84 1:14.12 2:37.14 5:17.13 +1:28.29
63. DOKOUPIL Roman 0MREC 419 R9team HA1-1300 Škoda 130RS 2.54 1:13.38 2:39.79 2.48 1:12.64 2:38.40 5:18.19 +1:29.35
64. PETR Martin 0MREC 106 Lanškroun E1+2000/4WD VW Golf IV 2.8 4Motion 2.40 1:13.71 2:39.35 2.42 1:13.75 2:39.02 5:18.37 +1:29.53
65. MACEK Vojtěch 0MREC 100 Bruntál E1-1600 Škoda 1500 R 2.58 1:13.35 2:39.16 2.41 1:13.32 2:39.41 5:18.57 +1:29.73
66. ZIMÁK Martin 0MREC 369 MAD. racing. power E2/C-1600 Citroën Saxo 1.6 16v VTS 2.68 1:13.96 2:39.40 2.68 1:12.08 2:39.45 5:18.85 +1:30.01
67. STEJSKAL Bronislav 1FAS 66 DROTÁR Autosport E1-1400 Škoda Felicia Kit-Car 2.66 1:13.93 2:40.47 2.65 1:13.29 2:39.01 5:19.48 +1:30.64
68. PETR Tomáš 0MREC 109 Lanškroun E1+2000/4WD VW Golf IV 2.8 4Motion 2.37 1:14.28 2:40.97 2.37 1:14.14 2:38.61 5:19.58 +1:30.74
69. CZAPKA Marian 1FAS 299 Karolina Autosport HA-K3-C3 Porsche 911 2.64 1:15.93 2:41.93 2.67 1:14.16 2:38.94 5:20.87 +1:32.03
70. HRUBÝ Milan 1FAS 69 Josef Dohnálek E1-1600 Škoda Fabia 2.65 1:14.15 2:40.51 2.63 1:14.97 2:40.43 5:20.94 +1:32.10
71. STRNAD Petr 0MREC 406 Hostr Racing team HA1-1300 Škoda 130 RS 2.41 1:14.32 2:41.61 2.36 1:15.14 2:42.77 5:24.38 +1:35.54
72. PORAZIL Daniel 0MREC 185 VPK motors E1-1600 Honda Civic 2.80 1:16.20 2:42.43 2.81 2:42.09 5:24.52 +1:35.68
73. ÁZSÓTH Ladislav 0MREC 388 LRT S1-2000 Citroën Saxo 1:15.89 2:44.51 1:14.74 2:42.80 5:27.31 +1:38.47
74. KMÍNEK Zdeněk 1FAS 45 Zdeněk Kmínek A-2000 Renault Clio RS 2.82 1:16.86 2:44.91 2.73 1:14.97 2:42.52 5:27.43 +1:38.59
75. MÜLLER Lukáš 0MREC 130 L.M. Racing E1-1400 Škoda 100 2.60 1:13.67 2:41.74 2.56 1:15.27 2:46.46 5:28.20 +1:39.36
76. ŠABÍK Martin 0MREC 313 LRT Autosklo Nové Zámky S1-2000 Ford Focus 1:17.48 2:44.41 1:17.49 2:44.39 5:28.80 +1:39.96
77. JEŽEK Radim 1FAS 86 Radim Ježek E2-SH-1400 Škoda Felicia 2.76 1:16.60 2:44.13 2.81 1:16.77 2:45.23 5:29.36 +1:40.52
78. FURIŠ Pavel 0MREC 474 SVS Hobby Autosport HA1-2000 Peugeot 205 Mi 16 2.78 1:16.66 2:45.00 1:17.25 2:46.00 5:31.00 +1:42.16
79. ŠUSTR Miloslav 0MREC 104 BP-Autosport Bruntál E1-1600 Škoda Favorit -1500 2.66 1:17.59 2:47.13 2.74 1:17.48 2:46.81 5:33.94 +1:45.10
80. VYMĚTAL Lubomír 0MREC 459 LAMINOL HA1-1300 Škoda 130 RS 2.57 1:17.87 2:47.25 2.65 1:18.58 2:48.22 5:35.47 +1:46.63
81. KUREK Przemek 0MREC 469 KORASZEWSKI AUTOSPORT HA1-2000 VW GOLF GTI 16V 2.84 1:19.03 2:49.17 2.82 1:19.31 2:48.41 5:37.58 +1:48.74
82. OSLADIL Jan, ml. 0MREC 65 Autosport Osladil HA2 Formule F3 Tark Aleko Eufra 2.23 1:19.27 2:50.85 2.31 1:19.11 2:51.41 5:42.26 +1:53.42
83. KRÁČMAR Zdeněk 0MREC 159 Štěpánov E1-1400 Škoda Pickup 1400 1:19.29 2:51.99 2.93 1:18.78 2:50.92 5:42.91 +1:54.07
84. FELCMAN David 0MREC 350 ScuderiaMotorsport S1+2000/2WD Peugeot 206 SRC 2.77 1:19.71 2:53.39 2.82 1:20.27 2:53.34 5:46.73 +1:57.89
85. HRADIL Vladimír 0MREC 118 HVRacing E1-1150 Škoda 110R 2.65 1:20.84 2:56.54 2.89 1:20.39 2:55.47 5:52.01 +2:03.17
86. ŽÁČEK Michal 0MREC 401 M.A.D REC HA1-1300 Škoda 125 2.85 1:21.44 2:58.85 2.75 1:20.41 2:56.03 5:54.88 +2:06.04
87. BROUSEK Petr 0MREC 400 Brousek HA1-2000 Mini Mini 3.23 1:22.13 2:56.86 3.09 1:24.32 2:58.51 5:55.37 +2:06.53
88. SVOZIL Michal 0MREC 347 Moravská Třebová S1+2000/2WD Peugeot Scuderia Motorsport 2.93 1:21.83 2:57.77 2.85 1:22.52 2:57.93 5:55.70 +2:06.86
89. SVOBODA Libor 1FAS 308 Libor Svoboda E1H-1600 Honda civic 2.93 1:24.81 2:59.29 2.85 1:23.33 2:58.66 5:57.95 +2:09.11
90. STROSZ Milan 0MREC 112 Skalda Racing z.s. E1-1400 Škoda Fabia 2.81 1:21.78 2:59.77 2.82 1:22.60 2:58.71 5:58.48 +2:09.64
91. BROUSEK Adam 0MREC 444 Brousek HA1-1300 Mini Special 1:24.70 3:02.82 3.06 1:25.82 3:05.64 6:08.46 +2:19.62
92. ORAVEC David 0MREC 111 Skalda Racing z.s. E1-1400 Škoda Fabia 2.77 1:26.82 3:06.67 2.76 1:24.18 3:03.31 6:09.98 +2:21.14
93. KLÍCHA Ivan 0MREC 420 Ivan Klícha HA1+2000 Volvo PV 544 Sport 2.90 1:26.05 3:05.49 1:25.24 3:05.61 6:11.10 +2:22.26
94. HIMMER Petr 0MREC 129 L.M. Racing E1-1400 Škoda Fabia 3.10 1:31.65 3:10.01 3.05 1:26.52 3:04.45 6:14.46 +2:25.62
95. DOLEŽÁLEK Lubomír 0MREC 275 VPK Motors E1-1400 Ford Fiesta 3.01 1:27.10 3:09.48 3.00 1:26.60 3:08.02 6:17.50 +2:28.66
96. DRTÍLEK Miroslav 0MREC 228 VPK Motors E1-1400 Ford Fiesta 2.93 1:28.30 3:10.06 2.87 3:08.01 6:18.07 +2:29.23
97. ŠTEFEK Ondřej 0MREC 478 Autoskla & Pneu Svozil HA1-1300 Škoda 130 RS 2.74 1:25.63 3:10.90 2.78 1:29.47 3:13.19 6:24.09 +2:35.25
MIKEŠ Jaroslav 0MREC 424 JM Motorsport HA1-2000 Škoda 130 RS 2.47 1:10.99 2:35.55 2.43 1:11.04 - DNF - - DNF -
TRNKA Jan 1FAS 44 TRNKA JAN A-1400 Skoda FELICIE 2.73 1:18.08 - DNF - - DNS - - DNF -
GRUNDOVÁ Nela 1FAS 77 KV MOTORSPORT E1+2000 Mitsubishi EVO VIII 2.18 1:10.60 - DNF - - DNS - - DNF -
BOHÁČ Milan 1FAS 399 Boháč E1H-2000 Renault Clio 2.60 1:06.41 2:21.59 - DNS - - DNF -
KAŠPAR Vilém 0MREC 175 VPKmotors E1-1600 Honda civic 2.88 1:22.45 - DNF - - DNS - - DNF -
GIBL Jakub 0MREC 181 HRT motorsport E1-1600 Honda civic 1.6vtec 2.93 1:21.21 2:54.21 - DNS - - DNF -
ŠRAHŮLEK Petr 0MREC 173 JP motorsport E1-1400 Škoda 130 RS Evo1 - DNS - - DNS - - DNF -
PFEIFER Bohumil 0MREC 145 Pfeifermotorsport E1-2000 Renault Clio - DNS - - DNS - - DNF -
ŠPALEK Jiří 1FAS 9 Liqui Moly racing team E2-SC-3000 Norma M20F - DNS - - DNS - - DNF -
SURÓWKA Jaroslav 0MREC 17 JS Racing E2/C-1600 Mtx Faster - DNS - - DNS - - DNF -
ŠEBESTA Pavel 0MREC 116 EXTRAVÝFUK Racing team E1-1400 Suzuki Swift GTi - DNS - - DNS - - DNF -
HÁJEK Marek 0MREC 141 Hobby Racing Team Kutná Hora E1-1150 Škoda 1000 MB - DNS - - DNS - - DNF -
 
Time Icon Event
17:24:57 Ďakujeme za sledovanie a dovidenia o týždeň v Divákách.
17:24:26 Dnešné preteky sú ukončené
16:55:49 Pokračujeme hl. št. poľom MREC
15:55:17 Vyštartovalo prvé súťažné vozidlo MČR
15:52:25 Na trati sú predjazdci