On-line results
 
IV. Bratrušovské serpentiny - Memoriál Karla Orla, Bratrušov (CZ), 23.08.2015 - Competition - Run 2
 
 
 
 
 
Last 5 in Finish
 
Rank Driver Series # Nation Class 1-st RUN 2-nd RUN RUN
 
End Race at 17:00
 
Absolute results
 
Rank Driver Series # Nation Team Class Car 25m 100m 1-st RUN 25m 100m 2-nd RUN RUN Gap
1. KOMAREK David 1FAS 2 Liqui Moly racing team E2-SC-3000 Norma M20FC EVO 2.23 6.24 47.23 1:19.25 - DNS - 1:19.25 v=148.54
2. ŠPALEK Jiří 1FAS 9 Liqui Moly racing team E2-SC-3000 Norma M20F 2.19 6.31 49.47 1:22.71 - DNS - 1:22.71 +3.46
3. RYBNÍČEK Marek 1FAS 7 LIQUI MOLY RACING TEAM E2-SH+2000 Mitsubishi LANCER EVO 600+ 1.98 5.94 50.60 1:24.61 - DNS - 1:24.61 +5.36
4. MLEJNEK Aleš 0MREC 5 KV Motorsport - Liberecká závodnická škola E2/C-1600 Gloria C8F 2.24 6.33 50.63 1:25.35 - DNS - 1:25.35 +6.10
5. VONDRÁK Martin 1FAS 24 Vondrák racing team E2-SS-2000 Tatuus Formula Masters 2.10 5.93 50.43 1:25.72 - DNS - 1:25.72 +6.47
6. NOVICKÝ Michal 0MREC 11 REC M.A.D E2/C-2000 Reynard 032 F3 2.12 5.89 50.94 1:26.16 - DNS - 1:26.16 +6.91
7. SURÓWKA Jaroslav 0MREC 17 JS Racing E2/C-1600 Mtx Faster 2.29 6.25 52.35 1:28.67 - DNS - 1:28.67 +9.42
8. BENEŠ Oskar 1FAS 80 Empreza racing klub E1+2000 Ford Fiesta 2.75 7.19 54.40 1:30.22 - DNS - 1:30.22 +10.97
9. KOLBÁBEK Radek 0MREC 7 LRT - Profi Performance E1+2000/4WD Ford Sierra 4000 1.96 5.89 53.86 1:31.29 - DNS - 1:31.29 +12.04
10. JERMAN Martin 1FAS 35 Czech National Team N+2000 Mitsubishi Lancer EVO IX 2.03 6.14 54.17 1:31.42 - DNS - 1:31.42 +12.17
11. ZEMAN Martin 1FAS 74 KRTZ E1+2000 Mitsubishi Lancer EVO VIII 2.19 6.38 54.87 1:31.97 - DNS - 1:31.97 +12.72
12. JUREŇA Peter 1FAS 46 Empreza racing klub A+2000 Mitsubishi Lancer EVO IX 2.17 6.32 54.60 1:32.17 - DNS - 1:32.17 +12.92
13. VAVŘINEC Tomáš 1FAS 30 MOTORSPORT VAVŘINEC N+2000 Mitsubishi EVO X 2.19 6.28 54.59 1:33.00 - DNS - 1:33.00 +13.75
14. OSLADIL Jan 0MREC 25 Autosport Osladil E2/C-2000 Spider Opel Prc 2.41 6.76 55.30 1:33.40 - DNS - 1:33.40 +14.15
15. SAJLER Filip 1FAS 37 Liqui Moly Racing Team N+2000 Mitsubishi Lancer EVO X 2.52 6.64 55.19 1:33.44 - DNS - 1:33.44 +14.19
16. BENEŠOVÁ Dominika 1FAS 31 Empreza racing klub N+2000 Mitsubishi Evo X 2.17 6.65 55.42 1:33.60 - DNS - 1:33.60 +14.35
17. GRÜNER František 0MREC 170 Grüner Motorsport E1+2000/2WD BMW 327is e30 2.85 7.13 55.90 1:33.91 - DNS - 1:33.91 +14.66
18. BORYCKI Damian 0MREC 18 Euromal Racing Team E2/C-1600 Radical SR3 2.26 6.41 54.89 1:34.33 - DNS - 1:34.33 +15.08
19. KOTEK Pavel 0MREC 137 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1+2000/2WD BMW M3 2.85 7.00 56.20 1:34.37 - DNS - 1:34.37 +15.12
20. CHUDOBA Zdeněk 0MREC 30 Štěpánov E2/C-1600 Demon Car 1000 2.23 6.39 55.85 1:34.88 - DNS - 1:34.88 +15.63
21. FIBICH Vaclav 0MREC 9 Brno E1-2000 Opel Corsa B 2.60 6.99 56.55 1:35.21 - DNS - 1:35.21 +15.96
22. KLIMEŠ Lukáš 0MREC 10 AutoVELVET Team E1+2000/4WD Škoda Fabia TDi 4x4 2.29 6.61 56.73 1:35.50 - DNS - 1:35.50 +16.25
23. KAŠPAR Jaroslav 0MREC 4 VPK Motors S1+2000/4WD Mitsubishi EVO IX 2.20 6.43 56.40 1:35.64 - DNS - 1:35.64 +16.39
24. SATEK Jakub 0MREC 8 network24 racing E1-2000 Honda Civic Type R 2.83 7.27 57.20 1:36.43 - DNS - 1:36.43 +17.18
25. HOLÁN Ivo 0MREC 6 HRT Motorsport S1+2000/4WD Subaru Impreza STI 2.21 6.65 57.37 1:36.69 - DNS - 1:36.69 +17.44
26. GRUNDOVÁ Nela 1FAS 77 KV MOTORSPORT E1+2000 Mitsubishi EVO VIII 2.44 7.04 58.21 1:36.76 - DNS - 1:36.76 +17.51
27. DOSEDĚL Dušan 1FAS 312 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1H+2000 Subaru IMPREZA WRX STI 2.30 6.68 57.77 1:37.04 - DNS - 1:37.04 +17.79
28. DAVID Petr 0MREC 176 Litovel E1-2000 VW Golf TDI 2.71 7.17 56.93 1:37.50 - DNS - 1:37.50 +18.25
29. KUBICA Tomáš 0MREC 123 Dolní Domaslavice E1+2000/2WD VW Golf 2.87 7.47 58.38 1:37.69 - DNS - 1:37.69 +18.44
30. TOMEČEK Lukáš 0MREC 282 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1-1600 VW Golf I 2.62 6.92 58.12 1:37.99 - DNS - 1:37.99 +18.74
31. WUDY Lukáš 0MREC 39 Sušice E2/C-1600 Rsk Kart Honda 2.01 6.03 57.18 1:38.01 - DNS - 1:38.01 +18.76
32. MACEK Vojtěch 0MREC 100 Bruntál E1-1600 Škoda 1500 R 2.44 6.61 57.00 1:38.54 - DNS - 1:38.54 +19.29
33. ZIMÁK Martin 0MREC 369 MAD. racing. power E2/C-1600 Citroën Saxo 1.6 16v VTS 2.67 6.81 58.55 1:38.56 - DNS - 1:38.56 +19.31
34. STUDENÝ Lukáš 0MREC 251 Alcore motorsport E1-1400 Škoda 110R 2.61 6.89 57.80 1:38.76 - DNS - 1:38.76 +19.51
35. HRUBÝ Milan 0MREC 220 ScuderiaMotorsport E1-1600 Škoda Fabia FR16 2.65 7.07 58.00 1:38.87 - DNS - 1:38.87 +19.62
36. PFEIFER Bohumil 0MREC 145 Pfeifermotorsport E1-2000 Renault Clio 2.67 6.95 57.58 1:39.19 - DNS - 1:39.19 +19.94
38. TAUS Kerstin 1FAS 33 KV Motorsport N+2000 Subaru Impreza WRX STI 2.52 6.95 58.65 1:39.74 - DNS - 1:39.74 +20.49
39. STEJSKAL Bronislav 1FAS 66 DROTÁR Autosport E1-1400 Škoda Felicia Kit-Car 2.77 7.13 59.03 1:39.85 - DNS - 1:39.85 +20.60
40. DOBEŠ Václav 0MREC 127 V.D.Racing E1-1400 Škoda Favorit 2.63 6.81 58.57 1:40.08 - DNS - 1:40.08 +20.83
41. SCHWAN Roman 1FAS 81 Roman Schwan E2-SH-2000 Renault Megane Coupe 2.78 7.11 59.55 1:40.14 - DNS - 1:40.14 +20.89
42. PLEVA Martin 0MREC 250 AMK Vrbno pod Pradědem E1-1400 Škoda 120 S 1400 2.38 6.67 58.39 1:40.17 - DNS - 1:40.17 +20.92
43. KUČERA Zdeněk 0MREC 353 NOiR Racing Team S1+2000/2WD Nissan 200SX 2.51 6.92 59.10 1:40.27 - DNS - 1:40.27 +21.02
44. MÜLLER Lukáš 0MREC 130 L.M. Racing E1-1400 Škoda 100 2.56 6.89 59.29 1:40.45 - DNS - 1:40.45 +21.20
45. MIKEŠ Jaroslav 0MREC 424 JM Motorsport HA1-2000 Škoda 130 RS 2.59 7.22 59.12 1:40.61 - DNS - 1:40.61 +21.36
46. KLUKAN Radek 1FAS 343 Radek Klukan E1H+2000 Bmw E36 M3 3.12 8.24 1:01.31 1:40.73 - DNS - 1:40.73 +21.48
47. KŘIVKA Tomáš 0MREC 314 Liqui Moly Racing Team S1-2000 Renault Clio sport 2.67 7.03 59.53 1:40.94 - DNS - 1:40.94 +21.69
48. VRÁTIL Pavel 0MREC 464 Historic racing club Jihlava HA1-2000 Opel Kadett Gsi 2.62 7.03 1:00.79 1:42.71 - DNS - 1:42.71 +23.46
49. JELÍNEK Libor 0MREC 496 AutoJelinek HA1+2000 BMW 3,5 CSL 19.25 6.90 1:01.04 1:42.73 - DNS - 1:42.73 +23.48
50. MLČOCH Oldřich 0MREC 107 OTiNT.CZ E1-1600 Citroën C2 2.81 7.41 1:00.71 1:43.21 - DNS - 1:43.21 +23.96
51. PETR Tomáš 0MREC 109 Lanškroun E1+2000/4WD VW Golf IV 2.8 4Motion 2.35 6.78 1:00.87 1:43.31 - DNS - 1:43.31 +24.06
52. ÁZSÓTH Ladislav 0MREC 388 LRT S1-1600 Citroën Saxo 2.95 7.54 1:01.01 1:43.64 - DNS - 1:43.64 +24.39
53. KUBICA Milan 0MREC 124 Dolní Domaslavice E1+2000/2WD VW Golf 2.99 7.56 1:01.76 1:43.80 - DNS - 1:43.80 +24.55
54. HRABČÍK Milan 0MREC 139 Notor Motor racing team E1-2000 Fiat Punto 2.66 7.07 1:00.57 1:44.41 - DNS - 1:44.41 +25.16
55. VYMĚTAL Lubomír 0MREC 459 LAMINOL HA1-1300 Škoda 130 RS 2.47 6.97 1:01.76 1:45.82 - DNS - 1:45.82 +26.57
56. ŠUSTR Miloslav 0MREC 104 BP-Autosport Bruntál E1-1600 Škoda Favorit -1500 2.62 7.21 1:01.90 1:45.83 - DNS - 1:45.83 +26.58
57. ADÁMEK Miroslav 1FAS 222 Auto Adámek HA-K2-B3 Nsu TT 2.49 6.98 1:02.70 1:46.38 - DNS - 1:46.38 +27.13
58. DOBROTA František 0MREC 183 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1+2000/2WD Seat Leon WRC 2.86 7.49 1:03.01 1:47.01 - DNS - 1:47.01 +27.76
59. ŽÁČEK Michal 0MREC 401 M.A.D REC HA1-1300 Škoda 125 2.68 7.24 1:02.72 1:47.24 - DNS - 1:47.24 +27.99
60. KMÍNEK Zdeněk 1FAS 45 Zdeněk Kmínek A-2000 Renault Clio RS 3.03 7.87 1:02.54 1:47.27 - DNS - 1:47.27 +28.02
61. FURIŠ Pavel 0MREC 474 SVS Hobby Autosport HA1-2000 Peugeot 205 Mi 16 3.08 7.75 1:02.60 1:47.33 - DNS - 1:47.33 +28.08
62. OSLADIL Jan, ml. 0MREC 65 Autosport Osladil HA2 Formule F3 Tark Aleko Eufra 2.23 7.01 1:03.21 1:47.70 - DNS - 1:47.70 +28.45
63. JEŽEK Radim 1FAS 86 Radim Ježek E2-SH-1400 Škoda Felicia 2.89 7.71 1:04.28 1:48.48 - DNS - 1:48.48 +29.23
64. BROUSEK Petr 0MREC 400 Brousek HA1-2000 Mini Cooper 3.01 7.57 1:04.63 1:50.13 - DNS - 1:50.13 +30.88
65. ZMEŠKAL Miloš 1FAS 253 Miloš Zmeškal HA-K5-E9 Ralt 032 2.12 6.09 1:11.86 1:50.17 - DNS - 1:50.17 +30.92
66. SVOZIL Michal 0MREC 347 Moravská Třebová S1+2000/2WD Peugeot Scuderia Motorsport 2.79 7.64 1:04.74 1:50.29 - DNS - 1:50.29 +31.04
67. TRNKA Jan 1FAS 44 TRNKA JAN A-1400 Skoda FELICIE 2.82 7.33 1:04.53 1:50.70 - DNS - 1:50.70 +31.45
68. FELCMAN David 0MREC 350 ScuderiaMotorsport S1+2000/2WD Peugeot 206 SRC 2.92 8.21 1:06.28 1:51.84 - DNS - 1:51.84 +32.59
69. ŠTĚPÁNEK Milan 0MREC 200 štěpa racing team E1-2000 BMW E36 1.8is 2.75 7.38 1:05.53 1:52.20 - DNS - 1:52.20 +32.95
70. HRADIL Vladimír 0MREC 118 HVRacing E1-1150 Škoda 110R 2.73 7.30 1:05.17 1:52.62 - DNS - 1:52.62 +33.37
71. ZOUFALÝ Karel 0MREC 201 VPK Motors E1-1400 Škoda Felicia Pick-Up Freestyle 2.64 7.42 1:05.65 1:53.10 - DNS - 1:53.10 +33.85
72. PROKŠ Robert 0MREC 259 LRT-RRmotorsport E1+2000/2WD BMW E36 M3 3.13 8.43 1:08.10 1:53.49 - DNS - 1:53.49 +34.24
73. ŠUSTEK Radim 0MREC 128 Pustá Polom E1-1400 Škoda Favorit 2.82 7.56 1:06.70 1:54.68 - DNS - 1:54.68 +35.43
74. PERDOCH Stanislav 0MREC 455 Bruntál HA1-2000 Honda CRX -1500i 2.82 7.76 1:08.00 1:56.19 - DNS - 1:56.19 +36.94
75. ORAVEC David 0MREC 111 Skalda Racing z.s. E1-1400 Škoda Fabia 3.01 8.12 1:08.75 1:58.56 - DNS - 1:58.56 +39.31
76. KLÍCHA Ivan 0MREC 420 Ivan Klícha HA1+2000 Volvo PV 544 Sport 2.88 7.85 1:08.80 1:58.64 - DNS - 1:58.64 +39.39
77. STROSZ Milan 0MREC 112 Skalda Racing z.s. E1-1400 Škoda Fabia 2.98 7.93 1:08.41 2:00.16 - DNS - 2:00.16 +40.91
78. HRBÁČEK František 0MREC 60 Veterán klub Česká Ves HA2 Mtx Buggy 2.80 8.13 1:14.16 2:09.29 - DNS - 2:09.29 +50.04
ŠUBERT Drahoslav 0MREC 3 Ready for Race S1+2000/4WD Mitsubishi Lancer Evo 9 - DNS - - DNS - - DNF -
STANĚK Vojtěch 0MREC 117 liqui moly racing team E1-1600 Citroën C2 - DNS - - DNS - - DNF -
HIMMER Petr 0MREC 129 L.M. Racing E1-1400 Škoda Fabia - DNS - - DNS - - DNF -
ŠVÁB Petr 0MREC 341 HL Motorsport S1-2000 Opel Astra 2.0 GSI - DNS - - DNS - - DNF -
PRUSEK Erich 0MREC 199 EP&Zitec Racing E1+2000/4WD Toyota Celica CS - DNS - - DNS - - DNF -
DOHNÁLEK Josef 0MREC 168 Vřesovice E1-1600 Citroën C2 VTS - DNS - - DNS - - DNF -
STEHLÍK Karel 1FAS 99 KV Motorsport E2-SH+2000 Mitsubishi Eclipse EVO - DNS - - DNS - - DNF -
 
Time Icon Event
16:53:47 II. súťažná je anulovaná
15:44:53 Na trati je olejová stopa
15:44:32 Št. č. 128 odstupuje pre poruchu
15:18:17 Pokračujeme hlavným št. poľom MREC
15:03:09 Predjazdci na trati
14:55:13 Pripravuje sa štart II. súť. jazdy