On-line results
 
IV. Bratrušovské serpentiny - Memoriál Karla Orla, Bratrušov (CZ), 22.08.2015 - Competition - Run 2
 
 
 
 
 
Last 5 in Finish
 
Rank Driver Series # Nation Class 1-st RUN 2-nd RUN RUN
15. ZMEŠKAL Miloš 253 HA-K5-E9 1:31.99 1:34.31 3:06.30
6. VONDRÁK Martin 24 E2-SS-2000 1:27.08 1:27.30 2:54.38
1. KOMAREK David 2 E2-SC-3000 1:19.78 1:19.94 2:39.72
2. ŠPALEK Jiří 9 E2-SC-3000 1:22.85 1:26.77 2:49.62
3. RYBNÍČEK Marek 7 E2-SH+2000 1:25.49 1:24.89 2:50.38
 
End Race at 17:23
 
Absolute results
 
Rank Driver Series # Nation Team Class Car 25m 100m 1-st RUN 25m 100m 2-nd RUN RUN Gap
1. KOMAREK David 1FAS 2 Liqui Moly racing team E2-SC-3000 Norma M20FC EVO 2.23 6.36 48.30 1:19.78 2.33 6.98 48.84 1:19.94 2:39.72 v=147.40
2. ŠPALEK Jiří 1FAS 9 Liqui Moly racing team E2-SC-3000 Norma M20F 2.15 5.91 48.92 1:22.85 2.16 6.73 51.45 1:26.77 2:49.62 +9.90
3. RYBNÍČEK Marek 1FAS 7 LIQUI MOLY RACING TEAM E2-SH+2000 Mitsubishi LANCER EVO 600+ 2.03 6.10 50.95 1:25.49 2.05 5.97 50.85 1:24.89 2:50.38 +10.66
4. NOVICKÝ Michal 0MREC 11 REC M.A.D E2/C-2000 Reynard 032 F3 2.05 5.84 1:27.27 2.13 5.87 51.10 1:26.49 2:53.76 +14.04
5. MLEJNEK Aleš 0MREC 5 KV Motorsport - Liberecká závodnická škola E2/C-1600 Gloria C8F 2.11 6.02 51.07 1:26.58 2.07 6.05 51.64 1:27.56 2:54.14 +14.42
6. VONDRÁK Martin 1FAS 24 Vondrák racing team E2-SS-2000 Tatuus Formula Masters 2.08 5.99 51.64 1:27.08 2.11 6.10 1:27.30 2:54.38 +14.66
7. STEHLÍK Karel 1FAS 99 KV Motorsport E2-SH+2000 Mitsubishi Eclipse EVO 2.07 6.34 53.78 1:30.17 2.10 6.38 52.72 1:28.41 2:58.58 +18.86
8. ŠUBERT Drahoslav 0MREC 3 Ready for Race S1+2000/4WD Mitsubishi Lancer Evo 9 2.08 6.00 53.13 1:29.59 2.04 6.07 53.15 1:29.08 2:58.67 +18.95
9. SURÓWKA Jaroslav 0MREC 17 JS Racing E2/C-1600 Mtx Faster 2.09 5.95 53.49 1:30.93 2.16 6.08 52.98 1:29.76 3:00.69 +20.97
10. JERMAN Martin 1FAS 35 Czech National Team N+2000 Mitsubishi Lancer EVO IX 2.08 6.29 1:30.57 2.20 6.41 54.17 1:31.50 3:02.07 +22.35
11. KOLBÁBEK Radek 0MREC 7 LRT - Profi Performance E1+2000/4WD Ford Sierra 4000 1.97 5.91 53.71 1:31.02 1.94 5.88 53.58 1:31.19 3:02.21 +22.49
12. ZEMAN Martin 1FAS 74 KRTZ E1+2000 Mitsubishi Lancer EVO VIII 2.31 6.46 54.28 1:31.27 2.18 6.35 54.61 1:32.06 3:03.33 +23.61
13. SAJLER Filip 1FAS 37 Liqui Moly Racing Team N+2000 Mitsubishi Lancer EVO X 2.17 6.32 1:32.44 2.17 6.33 54.71 1:32.35 3:04.79 +25.07
14. JUREŇA Peter 1FAS 46 Empreza racing klub A+2000 Mitsubishi Lancer EVO IX 2.18 6.55 54.67 1:32.33 2.26 6.61 55.01 1:32.63 3:04.96 +25.24
15. ZMEŠKAL Miloš 1FAS 253 Miloš Zmeškal HA-K5-E9 Ralt 032 2.12 6.00 53.91 1:31.99 2.29 6.30 55.79 1:34.31 3:06.30 +26.58
16. BENEŠOVÁ Dominika 1FAS 31 Empreza racing klub N+2000 Mitsubishi Evo X 2.18 6.57 55.33 1:33.31 2.26 6.70 55.83 1:33.73 3:07.04 +27.32
17. CHUDOBA Zdeněk 0MREC 30 Štěpánov E2/C-1600 Demon Car 1000 2.27 6.56 56.24 1:35.90 2.25 6.37 54.43 1:32.41 3:08.31 +28.59
18. VAVŘINEC Tomáš 1FAS 30 MOTORSPORT VAVŘINEC N+2000 Mitsubishi EVO X 2.07 6.18 1:34.28 2.15 6.22 55.28 1:34.04 3:08.32 +28.60
19. FIBICH Vaclav 0MREC 9 Brno E1-2000 Opel Corsa B 2.60 6.98 56.21 1:35.00 2.55 6.83 55.84 1:34.32 3:09.32 +29.60
20. BORYCKI Damian 0MREC 18 Euromal Racing Team E2/C-1600 Radical SR3 2.27 6.40 56.31 1:36.10 2.28 6.37 54.95 1:34.02 3:10.12 +30.40
21. DAVID Petr 0MREC 176 Litovel E1-2000 VW Golf TDI 2.77 7.12 56.08 1:34.92 2.86 7.31 56.63 1:35.26 3:10.18 +30.46
22. OSLADIL Jan 0MREC 25 Autosport Osladil E2/C-2000 Spider Opel Prc 2.34 6.58 56.72 1:35.17 2.28 6.50 56.21 1:35.39 3:10.56 +30.84
23. KLIMEŠ Lukáš 0MREC 10 AutoVELVET Team E1+2000/4WD Škoda Fabia TDi 4x4 2.13 6.53 56.64 1:35.80 2.18 6.41 56.17 1:34.78 3:10.58 +30.86
24. DOHNÁLEK Josef 0MREC 168 Vřesovice E1-1600 Citroën C2 VTS 2.69 7.07 56.62 1:36.11 2.71 7.10 55.82 1:34.84 3:10.95 +31.23
25. KOTEK Pavel 0MREC 137 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1+2000/2WD BMW M3 2.83 7.09 57.95 1:36.89 2.77 7.05 56.20 1:34.45 3:11.34 +31.62
26. GRÜNER František 0MREC 170 Grüner Motorsport E1+2000/2WD BMW 327is e30 2.71 6.96 1:35.03 2.98 7.40 57.50 1:36.49 3:11.52 +31.80
27. BENEŠ Oskar 1FAS 80 Empreza racing klub E1+2000 Ford Fiesta 2.10 6.36 52.04 1:28.39 15.90 20.47 1:07.07 1:43.73 3:12.12 +32.40
28. KAŠPAR Jaroslav 0MREC 4 VPK Motors S1+2000/4WD Mitsubishi EVO IX 2.14 6.32 56.86 1:35.92 2.20 6.47 57.01 1:36.35 3:12.27 +32.55
29. SATEK Jakub 0MREC 8 network24 racing E1-2000 Honda Civic Type R 2.89 7.25 56.67 1:36.35 2.80 7.18 56.96 1:36.53 3:12.88 +33.16
30. GRUNDOVÁ Nela 1FAS 77 KV MOTORSPORT E1+2000 Mitsubishi EVO VIII 2.22 6.77 1:35.76 2.22 6.95 58.16 1:37.15 3:12.91 +33.19
31. HOLÁN Ivo 0MREC 6 HRT Motorsport S1+2000/4WD Subaru Impreza STI 2.21 6.66 56.85 1:36.21 16.81 6.64 57.28 1:36.82 3:13.03 +33.31
32. WUDY Lukáš 0MREC 39 Sušice E2/C-1600 Rsk Kart Honda 2.01 6.04 56.98 1:38.20 1.97 6.00 56.37 1:37.32 3:15.52 +35.80
33. MACEK Vojtěch 0MREC 100 Bruntál E1-1600 Škoda 1500 R 2.43 6.56 1:38.67 2.41 6.56 57.29 1:38.31 3:16.98 +37.26
34. DOSEDĚL Dušan 1FAS 312 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1H+2000 Subaru IMPREZA WRX STI 2.34 6.67 1:39.91 2.28 6.84 58.26 1:37.85 3:17.76 +38.04
35. PFEIFER Bohumil 0MREC 145 Pfeifermotorsport E1-2000 Renault Clio 2.74 7.11 57.69 1:38.49 2.65 6.93 58.13 1:39.32 3:17.81 +38.09
36. PLEVA Martin 0MREC 250 AMK Vrbno pod Pradědem E1-1400 Škoda 120 S 1400 2.43 6.62 58.29 1:38.89 2.42 6.59 57.66 1:39.18 3:18.07 +38.35
37. TOMEČEK Lukáš 0MREC 282 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1-1600 VW Golf I 2.66 6.89 58.73 1:39.09 2.65 6.97 58.75 1:39.04 3:18.13 +38.41
38. KUBICA Tomáš 0MREC 123 Dolní Domaslavice E1+2000/2WD VW Golf 2.88 7.56 58.55 1:38.66 2.90 7.48 58.63 1:39.53 3:18.19 +38.47
39. STUDENÝ Lukáš 0MREC 251 Alcore motorsport E1-1400 Škoda 110R 2.46 6.67 1:38.43 2.55 6.79 58.62 1:39.82 3:18.25 +38.53
40. ZIMÁK Martin 0MREC 369 MAD. racing. power E2/C-1600 Citroën Saxo 1.6 16v VTS 2.73 6.94 57.83 1:37.89 2.70 7.02 59.26 1:40.50 3:18.39 +38.67
41. DOBEŠ Václav 0MREC 127 V.D.Racing E1-1400 Škoda Favorit 2.72 6.95 58.02 1:38.97 2.73 6.91 58.32 1:39.51 3:18.48 +38.76
43. SCHWAN Roman 1FAS 81 Roman Schwan E2-SH-2000 Renault Megane Coupe 2.82 7.01 58.32 1:38.96 2.84 7.20 59.33 1:40.06 3:19.02 +39.30
44. HRUBÝ Milan 0MREC 220 ScuderiaMotorsport E1-1600 Škoda Fabia FR16 2.72 7.05 58.45 1:39.37 2.83 7.15 59.43 1:40.46 3:19.83 +40.11
45. KUBICA Milan 0MREC 124 Dolní Domaslavice E1+2000/2WD VW Golf 2.74 7.08 59.87 1:41.30 5.00 7.17 58.58 1:39.45 3:20.75 +41.03
46. STEJSKAL Bronislav 1FAS 66 DROTÁR Autosport E1-1400 Škoda Felicia Kit-Car 2.78 7.20 58.64 1:40.07 2.81 7.23 59.39 1:40.71 3:20.78 +41.06
47. PRUSEK Erich 0MREC 199 EP&Zitec Racing E1+2000/4WD Toyota Celica CS 2.24 6.54 59.06 1:40.58 2.50 6.97 58.74 1:40.37 3:20.95 +41.23
48. KUČERA Zdeněk 0MREC 353 NOiR Racing Team S1+2000/2WD Nissan 200SX 2.61 7.01 1:31.44 1:39.98 2.61 6.96 1:41.30 3:21.28 +41.56
49. STANĚK Vojtěch 0MREC 117 liqui moly racing team E1-1600 Citroën C2 2.86 7.14 58.82 1:41.91 2.82 7.08 58.32 1:39.39 3:21.30 +41.58
50. TAUS Kerstin 1FAS 33 KV Motorsport N+2000 Subaru Impreza WRX STI 2.32 6.82 59.03 1:40.81 2.55 7.10 59.58 1:40.88 3:21.69 +41.97
51. KŘIVKA Tomáš 0MREC 314 Liqui Moly Racing Team S1-2000 Renault Clio sport 2.70 7.10 59.80 1:41.57 9.78 7.07 59.41 1:41.37 3:22.94 +43.22
52. MIKEŠ Jaroslav 0MREC 424 JM Motorsport HA1-2000 Škoda 130 RS 2.49 7.05 59.69 1:42.28 2.44 6.88 58.95 1:40.71 3:22.99 +43.27
53. JELÍNEK Libor 0MREC 496 AutoJelinek HA1+2000 BMW 3,5 CSL 2.54 6.81 59.22 1:40.80 7.01 6.87 1:00.35 1:42.25 3:23.05 +43.33
54. KLUKAN Radek 1FAS 343 Radek Klukan E1H+2000 Bmw E36 M3 2.93 7.88 1:43.15 3.01 7.87 1:02.84 1:42.92 3:26.07 +46.35
55. HRABČÍK Milan 0MREC 139 Notor Motor racing team E1-2000 Fiat Punto 2.68 6.97 1:00.26 1:43.66 2.70 7.01 1:00.21 1:42.53 3:26.19 +46.47
56. MÜLLER Lukáš 0MREC 130 L.M. Racing E1-1400 Škoda 100 2.45 6.78 1:42.40 2.61 6.96 1:01.10 1:44.62 3:27.02 +47.30
57. MLČOCH Oldřich 0MREC 107 OTiNT.CZ E1-1600 Citroën C2 2.75 7.37 1:44.11 2.71 7.35 1:01.21 1:44.15 3:28.26 +48.54
58. PETR Tomáš 0MREC 109 Lanškroun E1+2000/4WD VW Golf IV 2.8 4Motion 2.39 6.88 1:01.19 1:44.24 2.38 6.88 1:01.50 1:44.23 3:28.47 +48.75
59. VRÁTIL Pavel 0MREC 464 Historic racing club Jihlava HA1-2000 Opel Kadett Gsi 2.64 7.11 1:01.76 1:44.47 2.70 7.21 1:01.43 1:44.14 3:28.61 +48.89
60. CZAPKA Marian 1FAS 299 Karolina Autosport HA-K3-C3 Porsche 911 2.68 7.21 1:46.29 2.69 7.12 1:00.91 1:43.64 3:29.93 +50.21
61. ŠVÁB Kamil 0MREC 342 HL Motorsport S1-2000 Opel Astra 2.0 GSI 2.85 7.69 1:02.69 1:46.22 2.88 7.63 1:03.06 1:46.44 3:32.66 +52.94
62. VYMĚTAL Lubomír 0MREC 459 LAMINOL HA1-1300 Škoda 130 RS 2.44 7.01 1:02.67 1:47.30 2.48 6.95 1:01.58 1:45.57 3:32.87 +53.15
63. ADÁMEK Miroslav 1FAS 222 Auto Adámek HA-K2-B3 Nsu TT 1:02.47 1:46.63 9.41 7.00 1:02.29 1:46.79 3:33.42 +53.70
64. ÁZSÓTH Ladislav 0MREC 388 LRT S1-1600 Citroën Saxo 2.91 7.49 1:05.60 1:48.45 2.85 7.50 1:02.17 1:45.21 3:33.66 +53.94
65. KMÍNEK Zdeněk 1FAS 45 Zdeněk Kmínek A-2000 Renault Clio RS 2.99 7.56 1:03.08 1:46.34 3.01 7.65 1:03.64 1:47.69 3:34.03 +54.31
66. ŽÁČEK Michal 0MREC 401 M.A.D REC HA1-1300 Škoda 125 2.68 7.27 1:03.23 1:48.07 2.71 7.27 1:02.69 1:47.31 3:35.38 +55.66
67. ŠUSTR Miloslav 0MREC 104 BP-Autosport Bruntál E1-1600 Škoda Favorit -1500 2.73 7.44 1:04.81 1:49.20 2.72 7.38 1:02.66 1:47.57 3:36.77 +57.05
68. DOBROTA František 0MREC 183 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1+2000/2WD Seat Leon WRC 2.97 7.60 1:03.43 1:48.95 2.89 7.40 1:03.85 1:48.01 3:36.96 +57.24
69. FURIŠ Pavel 0MREC 474 SVS Hobby Autosport HA1-2000 Peugeot 205 Mi 16 3.00 7.60 1:03.34 1:48.62 3.05 7.66 1:03.89 1:49.05 3:37.67 +57.95
70. OSLADIL Jan, ml. 0MREC 65 Autosport Osladil HA2 Formule F3 Tark Aleko Eufra 2.24 6.99 1:05.55 1:50.96 2.27 6.82 1:03.52 1:48.19 3:39.15 +59.43
71. PROKŠ Robert 0MREC 259 LRT-RRmotorsport E1+2000/2WD BMW E36 M3 2.89 8.19 1:06.59 1:51.32 2.94 8.01 1:04.89 1:49.05 3:40.37 +1:00.65
72. TRNKA Jan 1FAS 44 TRNKA JAN A-1400 Skoda FELICIE 2.81 7.30 1:04.06 1:50.91 2.82 7.32 1:04.36 1:50.55 3:41.46 +1:01.74
73. BROUSEK Petr 0MREC 400 Brousek HA1-2000 Mini Cooper 2.95 7.49 1:04.41 1:50.90 2.95 7.57 1:05.00 1:51.57 3:42.47 +1:02.75
74. JEŽEK Radim 1FAS 86 Radim Ježek E2-SH-1400 Škoda Felicia 2.88 7.61 1:06.02 1:50.82 2.94 7.65 1:06.32 1:51.76 3:42.58 +1:02.86
75. SVOZIL Michal 0MREC 347 Moravská Třebová S1+2000/2WD Peugeot Scuderia Motorsport 2.83 7.92 1:05.74 1:52.18 2.87 8.15 1:07.26 1:53.68 3:45.86 +1:06.14
76. ZOUFALÝ Karel 0MREC 201 VPK Motors E1-1400 Škoda Felicia Pick-Up Freestyle 2.62 7.41 1:05.53 1:52.22 2.65 7.36 1:05.74 1:54.14 3:46.36 +1:06.64
77. HRADIL Vladimír 0MREC 118 HVRacing E1-1150 Škoda 110R 2.74 7.45 1:06.33 1:53.45 2.75 7.52 1:06.22 1:53.44 3:46.89 +1:07.17
78. PERDOCH Stanislav 0MREC 455 Bruntál HA1-2000 Honda CRX -1500i 2.95 7.78 1:06.78 1:54.24 2.78 7.57 1:06.23 1:53.72 3:47.96 +1:08.24
79. STROSZ Milan 0MREC 112 Skalda Racing z.s. E1-1400 Škoda Fabia 2.82 7.57 1:06.68 1:55.23 2.83 7.53 1:06.27 1:54.55 3:49.78 +1:10.06
80. ŠUSTEK Radim 0MREC 128 Pustá Polom E1-1400 Škoda Favorit 2.90 7.62 1:06.64 1:55.42 2.92 1:05.63 1:54.57 3:49.99 +1:10.27
81. ORAVEC David 0MREC 111 Skalda Racing z.s. E1-1400 Škoda Fabia 2.78 7.51 1:07.25 1:57.53 2.80 7.46 1:06.62 1:55.63 3:53.16 +1:13.44
82. KLÍCHA Ivan 0MREC 420 Ivan Klícha HA1+2000 Volvo PV 544 Sport 2.83 7.87 1:57.32 2.87 7.79 1:08.44 1:58.05 3:55.37 +1:15.65
83. ŠTĚPÁNEK Milan 0MREC 200 štěpa racing team E1-2000 BMW E36 1.8is 2.78 7.50 1:07.98 2:02.19 2.73 7.41 1:06.41 1:53.77 3:55.96 +1:16.24
84. HRBÁČEK František 0MREC 60 Veterán klub Česká Ves HA2 Mtx Buggy 2.59 7.71 1:12.71 2:07.42 2.63 7.96 1:13.96 2:07.80 4:15.22 +1:35.50
85. KOPIŠTĚ Jaroslav 0MREC 218 Hobby Racing Team Kutná Hora E1-1600 Škoda 120 S Rallye 2.53 1:01.38 3:15.09 2.49 6.82 1:00.54 1:45.00 5:00.09 +2:20.37
HLAVINKA ST. Josef 0MREC 12 Motorsport Hlavinka E2/C+2000 Formule Opel Lotus 2.86 - DNF - - DNS - - DNF -
HIMMER Petr 0MREC 129 L.M. Racing E1-1400 Škoda Fabia 3.03 8.01 1:23.08 2:15.74 3.08 8.37 - DNF - - DNF -
VOKURKA Petr, jr. 0MREC 144 VOBUS motorsport E1-1150 Fiat Cinquecento 3.21 8.22 1:09.30 1:57.36 3.60 9.50 - DNF - - DNF -
FELCMAN David 0MREC 350 ScuderiaMotorsport S1+2000/2WD Peugeot 206 SRC 2.87 7.49 1:05.56 1:52.47 2.84 9.73 - DNF - - DNF -
DOLEŽÁLEK Lubomír 0MREC 275 VPK Motors E1-1400 Ford Fiesta - DNS - - DNS - - DNF -
FILIPÍN Jiří 0MREC 244 JiFiCarRacingTeam E1-1400 Suzuki Swift GTi - DNS - - DNS - - DNF -
 
Time Icon Event
17:26:50 Dnešné preteky sú ukončené. Dividenia zajtra.
16:04:20 Št. č. 350 odstupuje pre poruchu
16:00:26 Predjazdci na trati
15:46:09 Pripravuje sa štart II. súťažnej jazdy