On-line results
 
VII. Memoriál Stanislava Firtla, Násedlovice (CZ), 02.07.2017 - Competition - Run 2
 
 
 
 
 
Last 5 in Finish
 
Rank Driver # Nation Class 1-st RUN 2-nd RUN RUN
25. VOZDECKÝ Dominik 96 HA2/ZST 1:17.01 1:22.69 2:39.70
1. KOMÁREK David 21 E2/C+2000 56.65 56.18 1:52.83
5. BUCHAR Jaroslav 99 HA2 1:09.59 1:07.85 2:17.44
2. NOVICKÝ Michal 5 E2/C-2000 1:00.61 1:00.16 2:00.77
6. TRZEPACZYNSKI Leszek 28 E2/C-1600 1:10.41 1:07.93 2:18.34
 
End Race at 15:39
 
Absolute results
 
Rank Driver # Nation Team Class Car 20m 100m 1600m 1-st RUN 20m 100m 1600m 2-nd RUN RUN
1. KOMÁREK David 21 Liqui Moly KOMVET racing E2/C+2000 Norma M20FC KOMVET EVO 2.81 4.84 38.92 56.65 2.58 4.43 38.55 56.18 1:52.83
2. NOVICKÝ Michal 5 REC E2/C-2000 Ligier JS49 Honda 2.35 4.43 41.58 1:00.61 2.25 4.32 40.68 1:00.16 2:00.77
3. MEIXNER Richard 4 KVMotorteam E1+2000/4WD Mitsubishi Lancer Evo VIII MAX 2.40 4.51 47.42 1:08.88 2.34 4.54 45.90 1:07.04 2:15.92
4. KUBA Filip 171 UB Racing Team E1+2000/4WD Subaru Impreza Sti 2.47 4.74 47.35 1:09.06 2.34 4.49 46.09 1:07.62 2:16.68
5. BUCHAR Jaroslav 99 buchar HA2 Reynard 85f 4.01 6.27 48.98 1:09.59 2.76 5.07 47.96 1:07.85 2:17.44
6. TRZEPACZYNSKI Leszek 28 Polonia Racing Team E2/C-1600 Radical SR3 2.33 4.60 48.25 1:10.41 2.33 4.57 46.84 1:07.93 2:18.34
7. LOUBAL Lubomir 123 Car electronic servis E1-2000 VW Golf 4TDi 2.86 5.34 48.64 1:10.17 2.99 5.51 48.09 1:09.64 2:19.81
8. KUBICA Tomáš 122 Kubica E1+2000/2WD VW Golf 2 3.02 5.64 48.97 1:11.33 3.08 5.74 48.98 1:11.03 2:22.36
9. ZIMÁK Martin 389 ANTY RACING S1-2000 Citroën Saxo 1.6 16v VTS 2.88 5.58 49.33 1:12.13 2.88 5.58 49.54 1:12.73 2:24.86
10. MACEK Vojtěch 150 Bruntál E1-1600 Škoda 110 R 2.58 5.21 50.30 1:13.04 2.54 5.18 49.90 1:12.52 2:25.56
11. ŽÁČEK Petr 411 . HA1+2000 Audi Sport Quattro 2.21 4.50 50.30 1:12.91 2.27 4.57 49.93 1:13.09 2:26.00
12. MALEŇÁK Dušan 113 DVDV Racing Team E1-1400 Škoda 130 LR/H 2.79 5.57 51.24 1:14.28 2.56 5.25 50.02 1:12.87 2:27.15
13. KUBICA Milan 124 Kubica E1+2000/2WD VW Golf 2 3.13 5.73 50.32 1:13.39 3.05 5.69 50.52 1:13.91 2:27.30
14. VRÁTIL Pavel 464 Historic racing club Jihlava HA1-2000 Opel Kadett GSi 2.76 5.41 50.85 1:14.02 2.79 5.41 50.10 1:13.30 2:27.32
15. NEDUCHAL Jan 140 Autoservis Neduchal E1-1600 Škoda Škoda 130 RS 2.81 5.24 51.74 1:15.23 2.50 4.87 49.20 1:13.17 2:28.40
16. KAŠPAR Vilém 362 VPKmotors S1-2000 škoda fabiaRS 4.02 5.77 51.91 1:14.84 3.02 5.80 51.15 1:14.14 2:28.98
17. ÁZSÓTH Ladislav 388 LRT S1-2000 Ford Focus 3.24 6.00 51.68 1:15.21 3.19 5.92 51.14 1:14.30 2:29.51
18. BORKOVEC David 104 B&H Motorsport E1-2000 Škoda Fabia TDi 3.17 5.91 52.85 1:16.42 3.22 5.93 52.15 1:15.34 2:31.76
19. KARBAŠ Jakub 121 Skalda Racing E1-1400 Honda Civic 2.81 5.59 52.73 1:16.92 2.85 5.63 52.42 1:15.98 2:32.90
20. HURTA Jakub 105 B&H Motorsport E1-2000 Škoda Fabia TDi 3.10 5.83 52.41 1:16.65 3.10 5.83 52.38 1:16.28 2:32.93
21. ZELENÝ Milan 484 Historic racing club Jihlava HA1-1300 Škoda 130LR 2.79 5.55 52.76 1:16.26 2.71 5.45 53.43 1:17.12 2:33.38
22. PĚNKAVA Otakar 115 Pěnkava Racing E1-2000 VW Golf GTI 2.95 5.64 53.62 1:17.99 3.03 5.71 52.07 1:15.49 2:33.48
23. ŠABÍK Martin 321 LRT Autosklo Nové Zámky S1-2000 Ford Focus 3.08 5.87 53.71 1:17.52 3.12 5.97 53.66 1:17.48 2:35.00
24. KRUPICA Lukáš 499 AMK Hodonín HA1-1300 Škoda Rapid 136 2.75 5.66 54.48 1:18.44 2.80 5.71 53.51 1:17.68 2:36.12
25. VOZDECKÝ Dominik 96 MREC Hist. Hillclimb Racing Team HA2/ZST MTX 1-03 2.77 5.58 53.58 1:17.01 2.75 5.55 51.86 1:22.69 2:39.70
26. HOLEK Jiři 405 JH Team E1-1400 škoda 120 pohar 2.61 5.40 55.96 1:20.81 2.66 5.45 54.88 1:19.49 2:40.30
27. SYTAŘ Jakub 377 Firtl Motorsport S1-2000 Renault Clio Sport 3.14 6.20 55.11 1:19.88 3.11 6.25 55.58 1:21.07 2:40.95
28. DOPITA Josef 489 MREC Hist. Hillclimb Racing Team HA1-1300 škoda 120 S 2.85 5.88 57.15 1:22.79 2.86 5.90 55.99 1:21.32 2:44.11
29. PATERA Michal 428 Patera Motorsport HA1-1300 Zastava 101 Special 3.11 6.04 57.46 1:23.08 2.91 5.79 56.05 1:21.23 2:44.31
30. PODPĚRA Zdeněk 211 Skalda Racing E1-1400 Honda Civic 3.03 58.06 1:23.70 2.91 5.82 55.84 1:20.82 2:44.52
31. KADLEČEK Jiří 398 Honda S1-1600 Honda 1.6 Vti Honda 3.00 6.03 57.65 1:23.99 2.91 5.81 58.37 1:24.69 2:48.68
32. ONDREJKA Ján 424 JOSK Racing team HA1+2000 Škoda 200 RS 2.94 5.75 59.97 1:27.29 2.89 5.72 57.03 1:23.13 2:50.42
33. FILLOVA Kristyna 306 Liqui moly S1+2000/2WD Peugeot 206 WRC 3.65 6.76 1:02.31 1:29.70 3.44 6.59 1:00.95 1:27.88 2:57.58
34. OSLADIL Jan 301 AMK ECCE HOMO v ÚAMK S1-1600 Ford Fiesta 3.41 6.54 1:03.39 1:31.70 3.26 6.27 1:00.54 1:28.14 2:59.84
35. ŠVÁB Petr 278 HL Motorsport S1-1600 Ford Fiesta 3.34 6.78 1:03.92 1:32.30 3.18 6.60 1:03.47 1:31.98 3:04.28
36. ZMEŠKAL Jakub 399 K&K Motors S1-1600 Citroen Saxo 3.08 6.01 1:19.50 1:45.88 3.16 6.13 1:00.53 1:26.66 3:12.54
TLACH Pavel 378 Firtl Motorsport S1-2000 Renault Clio Sport 2.94 5.85 - DNF - 3.06 6.17 56.80 1:22.26 - DNF -
OŠMERA Jiří 214 Pfeifer motorsport E1-2000 Opel Astra OPC 2.87 5.50 51.81 1:14.37 - DNS - - DNF -
KRÁČMAR Zdeněk 38 AMK ECCE HOMO v ÚAMK E2/C-1600 Demon Car CM 1000 - DNS - - DNS - - DNF -
CHUDOBA Zdeněk 2 AMK ECCE HOMO v ÚAMK E2/C-2000 Norma M20 F - DNS - - DNS - - DNF -
KOŘENKOVÁ Anežka 303 Liqui Moly KOMVET racing S1+2000/2WD Peugeot 206 - DNS - - DNS - - DNF -
 
Time Icon Event
15:40:32 Dnešné preteky sú ukončené. Dovidenia v Prachaticích.