On-line results
 
II. Race Cars Show, Vysoké Mýto (CZ), 02.10.2016 - Competition - Run 3
 
 
 
 
 
Last 5 in Finish
 
Rank Driver # Nation Class 1-st RUN 2-nd RUN 3-nd RUN RUN
44. MICHALÍKOVÁ Eva 741 S1+2000/4WD 2:50.72 2:48.54 2:51.00 5:39.26
43. ŽÍŠKOVÁ Monika 602 E1-2000 2:52.23 2:48.33 2:48.82 5:37.15
6. BERGER Karel 26 E2/C-1600 2:22.53 2:16.73 2:16.37 4:33.10
36. HELEŠIC Vladislav 47 E2/C-1600 2:42.07 2:39.25 2:46.15 5:21.32
TRZEPACZYNSKI Leszek 39 E2/C-1600 - DNS - 2:24.30 - DNF - - DNF -
 
End Race at 14:05
 
Absolute results
 
Rank Driver # Nation Team Class Car 5m 1008m 2016m 1-st RUN 5m 1008m 2016m 2-nd RUN 5m 1008m 2016m 3-nd RUN RUN
1. MLEJNEK Aleš 1 Liberecká závodnická a spol. E2/C-1600 Gloria C8F 0.85 35.86 1:23.26 2:10.47 0.89 35.32 1:22.02 2:08.71 - DNS - 4:19.18
2. SUROWKA Jaroslav 7 JS RACING o.s. E2/C-1600 Mtx Faster 0.95 42.37 1:39.48 2:37.00 0.89 36.71 1:25.08 2:13.58 0.95 36.73 1:24.83 2:13.21 4:26.79
3. HLAVINKA ML. Josef 38 Motosport Hlavinka E2/C+2000 Opel Lotus 0.90 38.11 1:27.27 2:15.79 0.81 35.64 1:24.06 2:12.31 - DNS - 4:28.10
4. KRAKOVIČ Radek 17 REC Group E2/C-1600 Fiks 09RK 0.89 38.10 1:28.71 2:17.72 0.79 35.30 1:23.81 - DNF - 0.82 35.24 1:24.12 2:12.01 4:29.73
5. CHYTIL Ondřej 21 Martin chytil E2/C-2000 Opel Lotus Opel Lotus 0.90 38.77 1:29.47 2:18.40 0.82 36.60 1:25.55 2:13.19 0.87 38.42 1:28.14 2:17.26 4:30.45
6. BERGER Karel 26 Berger Racing E2/C-1600 Formula Konig SH1300 0.83 39.00 1:30.62 2:22.53 0.87 37.19 1:27.27 2:16.73 0.85 36.91 2:16.37 4:33.10
7. HLAVINKA Josef 12 Motorsport Hlavinka E2/C+2000 Opel Lotus 0.98 46.00 1:49.90 2:54.37 0.80 37.87 1:28.21 2:19.27 0.77 36.34 1:26.59 2:17.73 4:37.00
8. HAVLÍČEK Luboš 137 R4R S1+2000/4WD Mitsubishi Lancer Evo VIII 0.86 39.48 1:33.43 2:26.65 0.74 36.75 1:29.63 2:21.25 0.72 36.92 1:28.36 2:20.45 4:41.70
9. DOHNÁLEK Josef 168 Vřesovice E1-1600 Citroen C2 VTS 1.00 39.47 1:31.11 2:22.67 1.02 37.99 1:28.91 2:20.33 1.02 38.68 1:30.32 2:22.00 4:42.33
10. KORASZEWSKI Jacek 217 Koraszewski AutoSport/Morawiec Transport E1+2000/4WD Audi TT quattro 0.87 38.90 1:30.93 2:23.11 0.85 38.21 1:30.85 2:23.03 0.90 39.61 1:31.37 2:24.69 4:46.14
11. BERGER Tomáš 25 Berger Racing E2/C-1600 Formula Konig SH1300 0.89 44.87 1:41.23 2:34.95 0.93 40.82 1:33.80 2:26.57 0.85 38.35 1:30.02 2:20.64 4:47.21
12. FILIPÍN Jiří 244 JiFiCarRacingTeam E1-1400 Suzuki Swift GTi 1.03 41.24 1:36.26 2:30.57 0.99 39.38 1:32.24 2:24.83 1.04 39.67 1:32.85 2:25.51 4:50.34
13. ČEPIČKA Vlastimil 301 STEMAX S1+2000/4WD Mitsubishi EVO X 0.77 40.51 1:35.76 2:30.55 0.84 39.68 1:32.82 2:26.05 0.77 38.49 1:31.68 2:24.43 4:50.48
14. HORT Martin 104 lipnik E1-1600 Peugeot 106 1.08 44.00 1:39.57 2:38.76 0.99 39.95 1:32.89 2:25.30 1.01 39.78 1:32.39 2:25.24 4:50.54
15. MICHALÍK Tomáš 317 R4R S1+2000/4WD Mitsubishi LANCER EVO IX 0.80 39.27 1:33.42 2:26.71 0.80 39.10 1:32.73 2:26.65 0.77 38.98 1:33.55 2:27.68 4:53.36
16. KUREK Przemek 469 KORASZEWSKI AUTO SPORT HA1-2000 Volkswagen GOLF GTI 16V 1.02 41.32 1:35.34 2:28.92 0.96 40.45 1:34.11 2:28.23 1.02 41.27 1:35.42 2:30.01 4:57.15
17. WINTER Jaroslav 336 Broumov S1-2000 Honda Civic Type R 0.99 40.99 1:35.03 2:29.33 0.97 39.90 1:33.59 2:27.97 0.96 40.42 1:35.56 2:30.36 4:57.30
18. STEJSKAL Bronislav 270 Drotár Autošport E1-1400 Škoda Felicia Kit-Car 1.08 41.23 1:35.68 2:29.63 0.95 40.70 1:34.37 2:27.89 - DNS - 4:57.52
19. WINTER Jaroslav 335 Liberecká závodnická a spol. S1-2000 Honda Civic 2,0 Type R 1.02 42.54 1:38.99 2:35.20 0.95 40.66 1:34.93 2:28.45 0.95 41.04 1:35.42 2:29.79 4:58.24
20. ULIČNÝ Josef 22 Berger Racing E2/C-1600 Formule Konig SH1300 0.94 50.80 1:57.05 3:02.61 0.98 42.61 1:37.88 2:31.68 0.89 41.07 1:35.89 2:29.12 5:00.80
21. KASPAR Jaroslav 6 VPK Motors S1+2000/4WD Mitsubishi EVO IX 0.90 41.61 1:38.47 2:34.73 0.92 40.75 1:37.41 2:32.39 0.87 40.27 1:35.40 2:29.63 5:02.02
22. KAŠPAR Michal 161 Dobřív E1-1600 Citroen Saxo VTS 1.08 43.34 1:42.08 2:39.35 0.99 40.52 1:35.54 2:29.86 1.03 40.51 1:35.24 2:32.42 5:02.28
23. PLUHAŘ Jindřich 171 MotorSport Záskalí E1-2000 Nissan Sunny 2.0 Gti 1.01 43.69 1:39.88 2:35.79 0.97 40.87 1:36.39 2:31.47 1.02 40.94 1:36.49 2:32.14 5:03.61
24. KAŠPAR Vilém 362 VPKmotors S1-2000 Škoda fabia 44.62 1:40.47 2:35.71 1.72 41.84 1:37.14 2:32.16 1.51 41.24 1:36.22 2:31.92 5:04.08
25. PROKŠ Robert 259 LRT RRmotorsport E1+2000/2WD BMW M3 1.13 43.17 1:41.65 2:38.30 1.03 40.96 1:37.48 2:33.15 1.02 42.14 1:38.23 2:34.35 5:07.50
26. BOHÁČ Milan 298 Boháč Milan S1+2000/2WD Renalt Clio 1.07 42.99 1:40.12 2:36.30 0.98 42.27 1:38.04 2:34.01 0.99 41.85 1:37.85 2:33.52 5:07.53
27. AZSOTH Petr 399 Praha S1-1600 Citroen Saxo 1.01 43.28 1:40.58 2:36.90 0.99 41.33 1:37.46 2:33.08 1.00 41.41 1:38.39 2:34.65 5:07.73
28. PETR Tomáš 109 Strážna E1+2000/4WD VW GOLF IV V6 turbo 0.88 43.22 1:38.55 2:33.46 1.40 44.74 1:39.84 2:34.41 - DNS - 5:07.87
29. MLČOCH Oldřich 107 OTiNT.CZ E1-1600 Citroen C2 1.05 42.49 1:49.22 2:47.40 1.05 42.00 1:38.29 2:34.83 1.00 41.86 1:37.96 2:33.95 5:08.78
30. CHMELAŘ Pavel 191 Fr Team Štěpánov E1-1400 Škoda Pick Up 1.20 43.43 1:40.42 2:36.94 1.12 42.55 1:38.80 2:35.38 1.14 42.72 1:40.18 2:35.81 5:11.19
31. DĚDEK David 375 2D&S MOTORSPORT S1+2000/2WD Alfa Romeo 156 3,0 V6 1.07 43.28 1:41.73 2:40.95 1.07 42.56 1:52.40 2:51.81 0.98 40.88 1:35.71 2:31.49 5:12.44
32. ZMEŠKAL Jakub 390 Kostelec U Holešova S1-1600 Citroen Saxo 1.07 46.41 1:48.16 2:48.24 1.01 43.39 1:40.79 2:37.41 1.02 42.88 1:39.56 2:37.87 5:15.28
33. LARINI Nicola 307 2D&S MOTORSPORT S1+2000/2WD Alfa Romeo 4C 0.88 41.61 1:41.23 2:39.55 0.88 42.36 1:39.96 2:37.50 0.90 43.16 1:41.64 2:39.86 5:17.05
34. BORKOVEC David 102 DrásovRacing E1-2000 Škoda Fabia TDi 1.06 46.53 1:48.19 2:48.68 1.03 43.48 1:41.72 2:39.28 1.07 44.10 1:42.37 2:40.51 5:19.79
35. MOKRAN Ladislav 437 LM-Racing team HA1+2000 Renault 5 GT Turbo 1.14 50.14 1:47.52 2:43.62 1.10 42.38 1:41.85 2:37.16 - DNS - 5:20.78
36. HELEŠIC Vladislav 47 JS Racing E2/C-1600 MTX Faster 0.98 45.10 1:44.29 2:42.07 1.00 44.47 1:41.68 2:39.25 1.00 45.70 1:46.39 2:46.15 5:21.32
37. ÁZSÓTH Ladislav 388 LRT E1+2000/2WD Renalt Clio Sport 1.09 43.56 1:42.33 2:41.70 1.08 43.85 1:41.91 2:40.44 1.06 44.19 1:43.58 2:42.81 5:22.14
38. KOŽNAROVÁ Libuše 365 VPKmotors S1-2000 škoda fabia 0.99 46.14 1:46.26 2:45.06 1.76 44.24 1:42.21 2:40.35 1.02 44.11 1:44.19 2:42.64 5:22.99
39. KAŠPAROVÁ Martina 207 Dobřív E1-1600 Citroen Saxo 1.02 44.69 1:44.20 2:43.49 1.05 44.17 1:42.69 2:40.89 - DNS - 5:24.38
40. KLUKAN Radek 340 RRmotorsport E1+2000/2WD Renalt Megane RS 1.04 45.16 1:45.83 2:45.22 1.03 44.19 1:43.86 2:43.95 1.08 44.31 1:44.39 2:44.68 5:28.63
41. PETR Martin 106 Strážná E1+2000/4WD VW GOLF IV V6 turbo 0.93 45.58 1:50.60 2:49.23 1.20 45.45 1:43.64 2:40.44 - DNS - 5:29.67
42. GÄNSDORFER Aleš 60 A.G. - M.R.E.C. Motorsport Racing Team (Janík-Motorsport) E2/SCA KTM X-BOW R 1.03 46.21 1:45.86 2:44.84 0.97 2:34.83 3:38.61 4:38.73 1.01 46.36 1:46.50 2:45.78 5:30.62
43. ŽÍŠKOVÁ Monika 602 DrásovRacing E1-2000 Škoda Fabia 1.05 46.97 1:48.18 2:52.23 1.00 45.53 1:46.26 2:48.33 1.07 46.90 2:48.82 5:37.15
44. MICHALÍKOVÁ Eva 741 R4R S1+2000/4WD Mitsubishi Lancer Evo IX 1.18 47.20 1:49.41 2:50.72 1.10 45.87 1:47.44 2:48.54 1.12 46.72 1:49.30 2:51.00 5:39.26
45. KADLEČEK Jiří 398 Honda S1-1600 Honda Civic 1.28 49.85 1:54.70 2:57.67 1.14 47.29 1:49.44 2:51.09 1.13 46.53 1:48.01 2:49.15 5:40.24
TRZEPACZYNSKI Leszek 39 PRT E2/C-1600 Radical SR3 - DNS - 1.01 39.56 1:31.83 2:24.30 0.97 40.13 - DNF - - DNF -
STEĆ Robert 27 Polonia Racing Team E2/C-1600 Radical SR3 - DNS - - DNS - - DNS - - DNF -
STEĆ Irena 28 Polonia Racing Team E2/C-1600 Gloria C8P - DNS - - DNS - - DNS - - DNF -
ŠPLÍCHAL David 605 ./. E1-1600 Peugeot 106 - DNS - - DNS - - DNS - - DNF -
KRÁČMAR Zdeněk 37 FR TEAM ŠTEPANOV E2/C-1600 Demon Car - DNS - - DNS - - DNS - - DNF -
VÁCHAL Ondřej 44 Kocourracingteam E2/SCB Formule Kart Yamaha 1000 - DNS - - DNS - - DNS - - DNF -
VÁCHAL Lukáš 55 Kocourracingteam E2/SCB Formule Kart Yamaha 1000 - DNS - - DNS - - DNS - - DNF -
CHUDOBA Zdeněk 30 Štěpánov E2/C-1600 Demon Car - DNS - - DNS - - DNS - - DNF -
 
Time Icon Event
14:25:55 Dnešné preteky sú ukončené. Dovidenia o týždeň v Šternberku.
13:14:36 Je odšartované
13:06:57 Štart bude 13:15
12:23:42 Štart III. súť. jazdy je plánovaný na 13:00 hod.