On-line results
 
X. Divácká 13°, Diváky (CZ), 13.09.2015 - Competition - Run 2
 
 
 
 
 
Last 5 in Finish
 
Rank Driver Series # Nation Class 1-st RUN 2-nd RUN RUN
2. MLEJNEK Aleš 5 E2/C-1600 1:04.73 1:05.36 1:04.73
6. KRAKOVIČ Radek 15 E2/C-1600 1:07.21 1:05.96 1:07.21
11. VÁCHAL Ondřej 44 E2/C-1600 1:11.37 1:11.52 1:11.37
9. SURÓWKA Jaroslav 17 E2/C-1600 1:09.84 1:10.77 1:09.84
3. TROJEK Martin 33 E2/C-2000 1:04.83 1:05.45 1:04.83
 
End Race at 14:52
 
Absolute results
 
Rank Driver Series # Nation Team Class Car 20m 100m 1150m km/h 1-st RUN 20m 100m 1150m km/h 2-nd RUN RUN Gap
1. ŠPALEK Jiří 1FAS 9 Liqui Moly racing team E2-SC-3000 Norma M20F 2.27 5.01 28.42/85 1:01.88 2.44 5.23 28.10/89 1:01.84 1:01.88 v=151.26
2. MLEJNEK Aleš 0MREC 5 KV Motorsport - Liberecká závodnická škola E2/C-1600 Gloria C8F 2.29 5.12 29.51/89 1:04.73 2.25 5.06 29.82/87 1:05.36 1:04.73 +2.85
3. TROJEK Martin 0MREC 33 Trojek racing team E2/C-2000 Ligier JS 49 2.48 5.40 30.05/104 1:04.83 2.46 5.42 30.30/93 1:05.45 1:04.83 +2.95
4. ŠUBERT Drahoslav 0MREC 3 Ready for Race E1+2000/4WD Mitsubishi Lancer Evo 9 2.13 5.00 29.05/81 1:05.73 2.15 4.92 29.44/79 1:06.01 1:05.73 +3.85
5. RYBNÍČEK Marek 1FAS 7 LIQUI MOLY RACING TEAM E2-SH+2000 Mitsubishi LANCER EVO 600+ 2.14 4.96 28.76/80 1:06.08 2.22 5.07 28.80/82 1:05.77 1:06.08 +4.20
6. KRAKOVIČ Radek 0MREC 15 M.A.D REC E2/C-1600 Fiks 09rk 2.41 5.29 30.52/73 1:07.21 2.38 5.23 29.88/81 1:05.96 1:07.21 +5.33
7. ULMAN Pavel 1FAS 68 Z.R.T. motorsport Ulman E1+2000 BMW M3 E36 2.70 5.91 30.94/75 1:09.31 2.78 6.00 31.00/77 1:09.25 1:09.31 +7.43
8. ČERMÁK Jaroslav 0MREC 119 locust racing E1-2000 Škoda Octavia JAD 2000 2.96 6.37 32.14/83 1:09.60 2.85 6.13 31.80/82 1:09.04 1:09.60 +7.72
9. SURÓWKA Jaroslav 0MREC 17 JS Racing E2/C-1600 Mtx Faster 2.33 5.41 32.32/80 1:09.84 2.31 5.39 32.71/71 1:10.77 1:09.84 +7.96
10. KOLBÁBEK Radek 0MREC 7 LRT - Profi Performance E1+2000/4WD Ford Sierra 4000 2.18 5.22 31.47/74 1:10.42 2.17 5.17 31.36/72 1:09.92 1:10.42 +8.54
11. VÁCHAL Ondřej 0MREC 44 Kocour Racing Team E2/C-1600 Formule Kart Yamaha 1000 2.19 5.22 32.63/81 1:11.37 2.25 5.28 32.77/81 1:11.52 1:11.37 +9.49
12. BERNHARD Lenz 0MREC 136 MSC-Stein E1+2000/2WD BMW E36 M3 2.60 5.80 32.48/74 1:11.79 2.61 5.71 32.60/74 1:11.47 1:11.79 +9.91
13. ZMEŠKAL Miloš 1FAS 253 Miloš Zmeškal HA-K5-E9 Ralt 032 2.37 5.40 32.71/75 1:12.52 2.22 5.22 32.57/78 1:11.79 1:12.52 +10.64
14. VÁCHAL Lukáš 0MREC 55 Kocour Racing Team E2/C-1600 Formule Kart Yamaha 1000 2.24 5.39 33.67/77 1:13.38 2.29 5.35 32.97/79 1:11.79 1:13.38 +11.50
15. KAŠPAR Jaroslav 0MREC 4 VPK Motors S1+2000/4WD Mitsubishi EVO IX 2.28 5.57 33.59/76 1:13.68 2.27 6.13 35.03/77 1:15.36 1:13.68 +11.80
16. HOLÁN Ivo 0MREC 6 HRT Motorsport S1+2000/4WD Subaru Impreza STI 2.23 5.53 32.98/77 1:13.90 2.24 5.53 32.96/75 1:13.51 1:13.90 +12.02
17. DOHNÁLEK Josef 0MREC 168 Vřesovice E1-1600 Citroën C2 VTS 2.85 6.21 33.75/76 1:14.18 2.95 6.31 34.25/75 1:15.00 1:14.18 +12.30
18. VAVŘINEC Tomáš 1FAS 30 MOTORSPORT VAVŘINEC N+2000 Mitsubishi EVO X 2.33 5.89 34.09/75 1:14.30 2.37 5.54 32.77/84 1:12.15 1:14.30 +12.42
19. KLIMEŠ Lukáš 0MREC 10 AutoVELVET Team E1+2000/4WD Škoda Fabia TDi 4x4 2.41 5.64 33.43/75 1:14.44 2.45 5.69 32.78/78 1:13.26 1:14.44 +12.56
20. KOTEK Pavel 0MREC 137 AMK Eccehomo Šternberk E1+2000/2WD BMW M3 3.05 6.49 34.22/75 1:14.50 3.12 6.58 34.96/74 1:15.43 1:14.50 +12.62
21. FIBICH Vaclav 0MREC 9 Brno E1-2000 Opel Corsa B 2.88 6.26 33.83/75 1:15.16 2.96 6.34 34.03/73 1:15.56 1:15.16 +13.28
22. DOSEDĚL Dušan 1FAS 312 AMK ECCE HOMO ŠTENBERK E1H+2000 Subaru IMPREZA WRX STI 2.50 5.65 33.85/67 1:15.37 2.37 5.54 32.39/75 1:14.76 1:15.37 +13.49
23. JANÁK Jaroslav 1FAS 98 Jaroslav Janák E2-SH-1600 VW GOLF 2.76 6.03 34.79/75 1:15.45 2.77 6.05 33.66/82 1:14.49 1:15.45 +13.57
24. ŠIROKÝ Pavel 0MREC 215 Třebíč E1-1600 Peugeot 106 2.99 34.87/82 1:15.60 3.00 6.57 35.34/87 1:16.56 1:15.60 +13.72
25. STANĚK Vojtěch 0MREC 117 liqui moly racing team E1-1600 Citroën C2 3.25 6.94 35.32/84 1:16.37 3.35 6.94 35.36/77 1:16.16 1:16.37 +14.49
26. GRUNDOVÁ Nela 1FAS 77 KV MOTORSPORT E1+2000 Mitsubishi EVO VIII 2.53 5.94 34.67/73 1:16.71 2.63 6.09 33.46/73 1:14.23 1:16.71 +14.83
27. DOLEŽAL Lubomír 1FAS 252 Lubomír Doležal HA-K5-E4 Mtx 1-06 2.52 6.05 36.20/74 1:17.28 2.56 6.10 35.97/75 1:16.81 1:17.28 +15.40
28. WUDY Lukáš 0MREC 39 Sušice E2/C-1600 Rsk Kart Honda 2.11 5.25 35.94/87 1:17.40 2.17 5.35 35.99/77 1:16.98 1:17.40 +15.52
29. OSLADIL Jan 0MREC 25 Autosport Osladil E2/C-2000 Spider Opel Prc 2.68 5.95 36.65/68 1:17.91 2.46 5.77 35.63/71 1:16.11 1:17.91 +16.03
30. PLEVA Martin 0MREC 250 AMK Vrbno pod Pradědem E1-1400 Škoda 120 S 1400 17.62 6.18 36.58/80 1:17.96 2.70 6.29 36.72/82 1:18.40 1:17.96 +16.08
31. ČEPIČKA Vlastimil 0MREC 300 stemax S1+2000/4WD Mitsubishi Lancer Evo X 2.26 5.59 35.61/75 1:18.03 2.34 5.58 34.86/75 1:16.72 1:18.03 +16.15
32. DOBEŠ Václav 0MREC 127 V.D.Racing E1-1400 Škoda Favorit 2.86 6.45 36.92/80 1:19.02 2.91 6.50 36.65/77 1:18.34 1:19.02 +17.14
33. MIKEŠ Jaroslav 0MREC 424 JM Motorsport HA1-2000 Škoda 130 RS 2.72 6.32 36.43/74 1:19.08 2.66 6.22 35.95/80 1:18.48 1:19.08 +17.20
34. WINTER Jaroslav 0MREC 335 Hořice S1-2000 Honda Civic 2,0i Type R 2.97 6.58 36.36/74 1:19.21 2.99 6.57 36.16/76 1:19.19 1:19.21 +17.33
36. KLUKAN Radek 1FAS 343 Radek Klukan E1H+2000 Bmw E36 M3 3.11 7.09 36.21/75 1:19.30 3.15 7.17 36.21/83 1:19.18 1:19.30 +17.42
37. JELÍNEK Libor 0MREC 496 AutoJelinek HA1+2000 BMW 3,5 CSL 2.82 6.32 36.63/68 1:19.41 2.82 6.32 36.08/67 1:18.14 1:19.41 +17.53
38. PROKŠ Robert 0MREC 259 LRT-RRmotorsport E1+2000/2WD BMW E36 M3 3.00 6.70 36.94/74 1:19.71 3.04 6.71 36.82/78 1:20.28 1:19.71 +17.83
39. KŘIVKA Tomáš 1FAS 300 KŘIVKA MOTORSPORT E1H-2000 Renault CLIO SPORT 2.95 6.53 36.84/83 1:19.77 2.87 6.41 36.60/83 1:19.38 1:19.77 +17.89
40. DOKOUPIL Roman 0MREC 419 R9team HA1-1300 Škoda 130RS 2.70 6.37 37.24/77 1:19.89 2.82 37.19/79 1:19.23 1:19.89 +18.01
41. HRUBÝ Milan 1FAS 79 KV MOTORSPORT E1-1600 Škoda Fabia FR16 2.98 6.52 36.95/70 1:20.01 3.01 6.58 37.41/68 1:20.44 1:20.01 +18.13
42. MACEK Vojtěch 0MREC 100 Bruntál E1-1600 Škoda 1500 R 2.57 6.19 36.71/81 1:20.32 2.56 6.20 36.47/74 1:19.66 1:20.32 +18.44
43. VOJÁČEK Petr 1FAS 55 Ennoble racing klub GT+2000 Ferrari 430 GT 2.81 6.31 37.23/69 1:20.46 2.87 6.44 37.61/70 1:20.68 1:20.46 +18.58
43. STRNAD Petr 0MREC 406 Hostr Racing team HA1-1300 Škoda 130 RS 2.55 6.09 36.86/72 1:20.46 2.63 6.23 39.36/73 1:22.49 1:20.46 +18.58
45. VRÁTIL Pavel 0MREC 464 Historic racing club Jihlava HA1-2000 Opel Kadett Gsi 2.80 6.51 38.13/74 1:21.56 2.79 6.43 37.23/76 1:20.15 1:21.56 +19.68
46. ŠABÍK Martin 0MREC 313 LRT Autosklo Nové Zámky S1-2000 Ford Focus 3.26 7.26 38.09/68 1:21.63 3.23 7.21 37.75/74 1:22.06 1:21.63 +19.75
47. MALEŇÁK Dušan 0MREC 113 Brno E1-1400 Škoda 130 LR/H 2.68 6.31 38.34/72 1:22.56 2.57 6.19 37.50/74 1:21.56 1:22.56 +20.68
48. ÁZSÓTH Ladislav 0MREC 388 LRT S1-2000 Citroën Saxo 3.07 6.92 38.89/67 1:23.18 2.99 6.81 39.07/69 1:23.65 1:23.18 +21.30
49. ŠUSTR Miloslav 0MREC 104 BP-Autosport Bruntál E1-1600 Škoda Favorit -1500 2.90 6.77 39.69/67 1:23.43 2.90 6.74 38.99/73 1:22.77 1:23.43 +21.55
50. ADÁMEK Miroslav 1FAS 222 Auto Adámek HA-K2-B3 Nsu TT 2.69 6.29 39.40/65 1:23.96 2.77 6.45 39.69/68 1:23.93 1:23.96 +22.08
51. VYMĚTAL Lubomír 0MREC 459 LAMINOL HA1-1300 Škoda 130 RS 2.80 6.52 38.69/70 1:24.09 24.05 6.37 39.15/68 1:24.02 1:24.09 +22.21
52. ŽÁČEK Michal 0MREC 401 M.A.D REC HA1-1300 Škoda 125 2.92 6.79 38.56/75 1:24.11 3.00 6.87 38.42/75 1:23.16 1:24.11 +22.23
52. KMÍNEK Zdeněk 1FAS 45 Zdeněk Kmínek A-2000 Renault Clio RS 2.98 7.06 39.94/71 1:24.11 2.93 38.59/70 1:23.06 1:24.11 +22.23
54. VOJÁČEK Lukáš 1FAS 58 Ennoble racing klub GT+2000 Nissan 350 Z GT 3.27 7.18 40.74/63 1:24.74 3.03 6.79 38.36/68 1:21.13 1:24.74 +22.86
55. ŠURÝN Dominik 0MREC 337 DDS Racing S1-1600 Citroën Saxo 3.29 7.33 40.22/73 1:24.94 3.26 7.30 40.08/76 1:25.31 1:24.94 +23.06
56. ŠTĚPÁNEK Milan 0MREC 200 štěpa racing team E1-2000 BMW E36 1.8is 3.27 7.30 40.95/68 1:26.68 3.13 7.17 40.38/71 1:26.18 1:26.68 +24.80
57. FILGAS Svatopluk 0MREC 432 Walachian national team HA1+2000 Ford Sierra XR 4x4 2.79 6.87 40.54/65 1:27.45 2.76 7.18 41.17/60 1:27.98 1:27.45 +25.57
58. PETR Tomáš 0MREC 109 Lanškroun E1+2000/4WD VW Golf IV 2.8 4Motion 2.64 6.30 38.40/66 1:27.60 5.57 12.02 1:07.04/53 2:22.30 1:27.60 +25.72
59. ZOUFALÝ Karel 0MREC 201 VPK Motors E1-1400 Škoda Felicia Pick-Up Freestyle 2.85 6.48 40.46/69 1:28.02 2.89 6.50 40.12/66 1:27.16 1:28.02 +26.14
60. FIRTL Stanislav 0MREC 258 Firtl Motorsport E1-1150 Suzuki Swift GTi 3.45 7.99 41.93/67 1:28.86 3.48 8.06 42.52/70 1:29.26 1:28.86 +26.98
61. SVOZIL Michal 0MREC 347 Moravská Třebová S1+2000/2WD Peugeot Scuderia Motorsport 3.30 7.45 41.93/73 1:28.96 3.25 7.44 41.97/71 1:28.70 1:28.96 +27.08
62. ČAMBOR Ondrej 0MREC 108 Ing.RS Racing E1-1400 Škoda Rapid 136 3.22 7.22 40.23/71 1:29.20 2.97 7.54 41.13/71 1:28.69 1:29.20 +27.32
63. ŠURÝN Dušan 0MREC 368 DDS Racing S1-1600 Citroën Saxo 3.15 7.18 41.36/67 1:29.57 3.12 7.18 41.46/72 1:28.51 1:29.57 +27.69
64. ORAVEC David 0MREC 111 Skalda Racing z.s. E1-1400 Škoda Fabia 2.89 6.97 42.77/69 1:30.05 2.91 6.96 42.34/73 1:29.79 1:30.05 +28.17
65. STROSZ Milan 0MREC 112 Skalda Racing z.s. E1-1400 Škoda Fabia 2.92 7.06 43.34/70 1:30.22 2.87 6.97 42.67/71 1:29.01 1:30.22 +28.34
66. SYTAŘ Jakub 0MREC 180 Firtl Motorsport E1-1150 Suzuki Swift 3.38 7.88 43.92/60 1:31.10 3.13 7.40 41.51/64 1:28.00 1:31.10 +29.22
67. GRUNTORÁD František 0MREC 190 Náměšť nad Oslavou E1+2000/2WD Seat Leon 3.23 7.68 43.58/67 1:31.35 3.32 7.80 43.30/68 1:32.09 1:31.35 +29.47
68. KLÍCHA Ivan 0MREC 420 Ivan Klícha HA1+2000 Volvo PV 544 Sport 3.04 7.36 43.55/62 1:33.63 3.14 7.47 44.44/59 1:34.72 1:33.63 +31.75
69. RAŠKA Stanislav 0MREC 421 Raška racing team HA1-1300 Fiat 127 A 3.23 7.68 45.55/62 1:36.20 3.33 7.77 45.75/64 1:35.80 1:36.20 +34.32
70. PAVLÍČEK Dušan 0MREC 189 Náměšť nad Oslavou E1+2000/2WD Seat Leon 3.39 8.17 48.24/58 1:37.71 3.21 7.83 46.86/68 1:36.06 1:37.71 +35.83
71. GALLO Pavel 0MREC 403 Scuderia - Gallo HA1-2000 Fiat 128 Sport Coupé 3.48 8.15 50.54/57 1:44.54 3.53 7.93 52.49/53 1:49.59 1:44.54 +42.66
72. KRUPICA Lukáš 0MREC 172 Hodonín E1-1400 Škoda Rapid 136 3.00 7.06 42.32/71 2:15.11 2.97 6.98 43.46/64 1:32.84 2:15.11 +1:13.23
PFEIFER Bohumil 0MREC 145 Pfeifermotorsport E1-2000 Renault Clio - DNS - - DNS - - DNF -
NOVICKÝ Michal 0MREC 11 REC M.A.D E2/C-2000 Reynard 032 F3 - DNS - - DNS - - DNF -
KUBICA Tomáš 0MREC 123 Dolní Domaslavice E1+2000/2WD VW Golf - DNS - - DNS - - DNF -
 
Time Icon Event
14:53:40 Preteky sú ukončené. Ďakujeme za pozornosť a dovidenia vo Vysokom Mýte.
14:21:12 Pokračujeme hl. štart. poľom MREC
14:05:21 Pretekári MČR ukončili dnešné preteky
13:49:28 Je odštartované
13:15:21 II. súťažná jazda je plánovaná na 13:45 hod.