On-line results
 
X. Divácká 13°, Diváky (CZ), 12.09.2015 - Competition - Run 2
 
 
 
 
 
Last 5 in Finish
 
Rank Driver Series # Nation Class 1-st RUN 2-nd RUN RUN
17. VÁCHAL Ondřej 44 E2/C-1600 1:13.55 1:14.90 2:28.45
2. MLEJNEK Aleš 5 E2/C-1600 1:05.62 1:06.34 2:11.96
6. KRAKOVIČ Radek 15 E2/C-1600 1:07.91 1:08.74 2:16.65
10. SURÓWKA Jaroslav 17 E2/C-1600 1:11.07 1:11.10 2:22.17
26. WUDY Lukáš 39 E2/C-1600 1:17.56 1:17.04 2:34.60
 
End Race at 16:44
 
Absolute results
 
Rank Driver Series # Nation Team Class Car 20m 100m 1150m km/h 1-st RUN 20m 100m 1150m km/h 2-nd RUN RUN Gap
1. ŠPALEK Jiří 1FAS 9 Liqui Moly racing team E2-SC-3000 Norma M20F 2.57 5.56 29.35/80 1:04.27 2.47 5.46 29.51/82 1:03.89 2:08.16 v=146.06
2. MLEJNEK Aleš 0MREC 5 KV Motorsport - Liberecká závodnická škola E2/C-1600 Gloria C8F 2.32 5.17 29.71/91 1:05.62 2.28 5.14 29.84/88 1:06.34 2:11.96 +3.80
3. RYBNÍČEK Marek 1FAS 7 LIQUI MOLY RACING TEAM E2-SH+2000 Mitsubishi LANCER EVO 600+ 2.24 5.04 29.29/88 1:06.81 2.23 5.01 29.44/83 1:06.36 2:13.17 +5.01
4. ŠUBERT Drahoslav 0MREC 3 Ready for Race E1+2000/4WD Mitsubishi Lancer Evo 9 2.21 5.05 29.21/80 1:06.26 2.42 5.72 30.01/91 1:07.36 2:13.62 +5.46
5. TROJEK Martin 0MREC 33 Trojek racing team E2/C-2000 Ligier JS 49 2.52 5.59 31.38/95 1:07.39 2.61 5.73 30.99/95 1:06.71 2:14.10 +5.94
6. KRAKOVIČ Radek 0MREC 15 M.A.D REC E2/C-1600 Fiks 09rk 2.41 5.29 31.15/74 1:07.91 2.38 5.35 31.14/73 1:08.74 2:16.65 +8.49
7. ULMAN Pavel 1FAS 68 Z.R.T. motorsport Ulman E1+2000 BMW M3 E36 2.94 6.15 31.53/77 1:09.86 2.88 6.07 31.69/78 1:10.34 2:20.20 +12.04
8. ČERMÁK Jaroslav 0MREC 119 locust racing E1-2000 Škoda Octavia JAD 2000 2.89 6.15 32.32/79 1:10.38 2.97 6.37 32.45/81 1:09.89 2:20.27 +12.11
9. KOLBÁBEK Radek 0MREC 7 LRT - Profi Performance E1+2000/4WD Ford Sierra 4000 2.21 5.23 31.99/74 1:11.13 2.26 5.31 32.03/72 1:10.80 2:21.93 +13.77
10. SURÓWKA Jaroslav 0MREC 17 JS Racing E2/C-1600 Mtx Faster 2.52 5.66 32.96/80 1:11.07 2.47 5.57 32.57/84 1:11.10 2:22.17 +14.01
11. VAVŘINEC Tomáš 1FAS 30 MOTORSPORT VAVŘINEC N+2000 Mitsubishi EVO X 2.36 5.44 33.20/82 1:12.20 2.39 5.55 32.92/81 1:11.74 2:23.94 +15.78
12. BERNHARD Lenz 0MREC 136 MSC-Stein E1+2000/2WD BMW E36 M3 2.71 5.95 33.09/75 1:12.09 2.73 6.06 33.28/79 1:12.68 2:24.77 +16.61
13. ZMEŠKAL Miloš 1FAS 253 Miloš Zmeškal HA-K5-E9 Ralt 032 2.25 5.49 34.03/75 1:14.04 2.28 5.37 33.52/71 1:12.82 2:26.86 +18.70
14. KAŠPAR Jaroslav 0MREC 4 VPK Motors S1+2000/4WD Mitsubishi EVO IX 2.39 5.77 34.32/74 1:14.46 2.35 5.70 33.49/80 1:13.73 2:28.19 +20.03
14. HOLÁN Ivo 0MREC 6 HRT Motorsport S1+2000/4WD Subaru Impreza STI 2.27 5.59 32.91 1:14.18 2.28 5.60 32.90/83 1:14.01 2:28.19 +20.03
16. KLIMEŠ Lukáš 0MREC 10 AutoVELVET Team E1+2000/4WD Škoda Fabia TDi 4x4 2.38 5.53 33.08/85 1:14.37 2.50 5.81 33.35/85 1:13.94 2:28.31 +20.15
17. VÁCHAL Ondřej 0MREC 44 Kocour Racing Team E2/C-1600 Formule Kart Yamaha 1000 2.20 5.36 33.69/80 1:13.55 2.27 5.46 34.74/82 1:14.90 2:28.45 +20.29
18. KOTEK Pavel 0MREC 137 AMK Eccehomo Šternberk E1+2000/2WD BMW M3 3.10 6.66 34.94/80 1:15.21 2.99 6.50 35.23/77 1:15.28 2:30.49 +22.33
19. JANÁK Jaroslav 1FAS 98 Jaroslav Janák E2-SH-1600 VW GOLF 2.75 6.10 34.47/85 1:15.34 2.73 6.02 35.09/77 1:15.54 2:30.88 +22.72
20. FIBICH Vaclav 0MREC 9 Brno E1-2000 Opel Corsa B 2.97 6.43 34.65/75 1:15.74 2.89 6.34 34.31/76 1:15.34 2:31.08 +22.92
21. VÁCHAL Lukáš 0MREC 55 Kocour Racing Team E2/C-1600 Formule Kart Yamaha 1000 2.28 35.41/77 1:16.66 2.31 5.73 34.38/72 1:15.25 2:31.91 +23.75
22. ŠIROKÝ Pavel 0MREC 215 Třebíč E1-1600 Peugeot 106 2.97 6.50 35.75/88 1:16.43 3.00 6.52 34.96/89 1:15.50 2:31.93 +23.77
23. GRUNDOVÁ Nela 1FAS 77 KV MOTORSPORT E1+2000 Mitsubishi EVO VIII 3.56 7.14 35.31/81 1:16.73 2.62 6.06 35.06/79 1:16.37 2:33.10 +24.94
24. DOHNÁLEK Josef 0MREC 168 Vřesovice E1-1600 Citroën C2 VTS 3.06 6.52 35.14/76 1:16.89 2.95 6.33 34.71/75 1:16.38 2:33.27 +25.11
25. DOSEDĚL Dušan 1FAS 312 AMK ECCE HOMO ŠTENBERK E1H+2000 Subaru IMPREZA WRX STI 2.44 5.60 33.70/83 1:17.52 2.47 5.75 34.41/79 1:16.44 2:33.96 +25.80
26. WUDY Lukáš 0MREC 39 Sušice E2/C-1600 Rsk Kart Honda 2.20 5.38 35.58/92 1:17.56 2.23 5.42 36.09/84 1:17.04 2:34.60 +26.44
27. STANĚK Vojtěch 0MREC 117 liqui moly racing team E1-1600 Citroën C2 3.15 6.70 13.20/75 1:17.85 3.18 6.86 35.79/74 1:16.94 2:34.79 +26.63
28. ŠEBESTA Pavel 0MREC 116 EXTRAVÝFUK Racing team E1-1400 Suzuki Swift GTi 2.92 6.55 35.63/82 1:16.97 2.90 6.52 35.95/80 1:18.53 2:35.50 +27.34
29. DOLEŽAL Lubomír 1FAS 252 Lubomír Doležal HA-K5-E4 Mtx 1-06 2.61 6.20 36.53/77 1:17.93 2.51 5.99 36.17/82 1:17.91 2:35.84 +27.68
30. PLEVA Martin 0MREC 250 AMK Vrbno pod Pradědem E1-1400 Škoda 120 S 1400 2.66 6.28 36.67/83 1:18.49 2.59 6.19 36.55/86 1:18.46 2:36.95 +28.79
31. OSLADIL Jan 0MREC 25 Autosport Osladil E2/C-2000 Spider Opel Prc 2.56 5.82 36.59/79 1:18.40 2.60 6.09 37.42/73 1:18.71 2:37.11 +28.95
32. ČEPIČKA Vlastimil 0MREC 300 stemax S1+2000/4WD Mitsubishi Lancer Evo X 2.39 5.70 35.12/78 1:17.25 2.38 5.75 37.01/80 1:19.95 2:37.20 +29.04
33. DOBEŠ Václav 0MREC 127 V.D.Racing E1-1400 Škoda Favorit 3.03 6.68 36.38/89 1:18.60 2.99 6.62 36.88/77 1:18.73 2:37.33 +29.17
34. WINTER Jaroslav 0MREC 335 Hořice S1-2000 Honda Civic 2,0i Type R 2.96 6.58 36.28/79 1:18.97 2.96 6.58 36.11/81 1:19.06 2:38.03 +29.87
35. MIKEŠ Jaroslav 0MREC 424 JM Motorsport HA1-2000 Škoda 130 RS 2.72 6.37 36.82/83 1:18.77 2.70 6.34 36.76/81 1:19.33 2:38.10 +29.94
36. DOKOUPIL Roman 0MREC 419 R9team HA1-1300 Škoda 130RS 2.81 6.53 37.50/73 1:20.29 2.78 6.49 37.53/78 1:20.19 2:40.48 +32.32
38. KŘIVKA Tomáš 1FAS 300 KŘIVKA MOTORSPORT E1H-2000 Renault CLIO SPORT 3.02 6.65 37.21/82 1:20.60 3.03 6.62 37.39/84 1:20.53 2:41.13 +32.97
39. MACEK Vojtěch 0MREC 100 Bruntál E1-1600 Škoda 1500 R 2.59 6.28 37.42/86 1:21.46 2.60 6.26 37.05/73 1:20.87 2:42.33 +34.17
40. JELÍNEK Libor 0MREC 496 AutoJelinek HA1+2000 BMW 3,5 CSL 2.81 6.34 37.40/74 1:20.76 2.95 6.58 37.76/62 1:21.62 2:42.38 +34.22
41. KLUKAN Radek 1FAS 343 Radek Klukan E1H+2000 Bmw E36 M3 3.11 7.27 37.40/69 1:22.11 3.14 7.16 37.02/81 1:20.76 2:42.87 +34.71
42. VRÁTIL Pavel 0MREC 464 Historic racing club Jihlava HA1-2000 Opel Kadett Gsi 2.86 6.58 38.10/76 1:22.26 2.79 6.47 38.07/76 1:22.15 2:44.41 +36.25
43. STRNAD Petr 0MREC 406 Hostr Racing team HA1-1300 Škoda 130 RS 2.62 6.25 37.83/74 1:22.09 2.68 6.28 37.39/75 1:22.39 2:44.48 +36.32
44. MALEŇÁK Dušan 0MREC 113 Brno E1-1400 Škoda 130 LR/H 2.80 6.46 37.76/75 1:22.77 2.72 6.37 38.02/77 1:22.64 2:45.41 +37.25
45. ŠABÍK Martin 0MREC 313 LRT Autosklo Nové Zámky S1-2000 Ford Focus 3.42 7.50 39.12/75 1:23.89 3.60 7.53 38.08/74 1:21.66 2:45.55 +37.39
46. MÜLLER Lukáš 0MREC 130 L.M. Racing E1-1400 Škoda 100 2.79 6.63 38.72/90 1:23.21 2.65 6.50 38.21/80 1:22.91 2:46.12 +37.96
47. HRUBÝ Milan 1FAS 79 KV MOTORSPORT E1-1600 Škoda Fabia FR16 3.03 6.61 38.08/62 1:24.60 3.11 6.71 37.87/70 1:21.67 2:46.27 +38.11
48. VOJÁČEK Petr 1FAS 55 Ennoble racing klub GT+2000 Ferrari 430 GT 2.87 6.53 38.73/73 1:23.02 2.91 6.64 39.31/69 1:23.66 2:46.68 +38.52
49. PROKŠ Robert 0MREC 259 LRT-RRmotorsport E1+2000/2WD BMW E36 M3 3.02 6.96 39.05/79 1:24.16 3.10 7.00 38.57/76 1:22.69 2:46.85 +38.69
50. VYMĚTAL Lubomír 0MREC 459 LAMINOL HA1-1300 Škoda 130 RS 2.91 6.68 39.61/75 1:23.87 2.95 6.84 38.93/75 1:24.03 2:47.90 +39.74
51. ADÁMEK Miroslav 1FAS 222 Auto Adámek HA-K2-B3 Nsu TT 2.65 6.37 40.38/71 1:24.59 2.67 6.36 39.84/72 1:23.54 2:48.13 +39.97
52. ŠUSTR Miloslav 0MREC 104 BP-Autosport Bruntál E1-1600 Škoda Favorit -1500 2.92 6.80 39.54/73 1:24.16 2.95 6.83 40.24/65 1:24.11 2:48.27 +40.11
53. KMÍNEK Zdeněk 1FAS 45 Zdeněk Kmínek A-2000 Renault Clio RS 3.06 7.20 40.99/70 1:26.42 3.00 6.97 40.17/74 1:24.19 2:50.61 +42.45
54. ŽÁČEK Michal 0MREC 401 M.A.D REC HA1-1300 Škoda 125 2.94 6.91 40.18/69 1:27.55 2.93 6.85 39.14/77 1:25.04 2:52.59 +44.43
55. PETR Tomáš 0MREC 109 Lanškroun E1+2000/4WD VW Golf IV 2.8 4Motion 2.78 6.70 39.50/72 1:28.85 2.66 6.32 40.29/65 1:25.67 2:54.52 +46.36
56. ŠTĚPÁNEK Milan 0MREC 200 štěpa racing team E1-2000 BMW E36 1.8is 3.43 7.49 41.69/72 1:27.74 3.26 7.30 41.89/79 1:28.19 2:55.93 +47.77
57. ŠURÝN Dominik 0MREC 337 DDS Racing S1-1600 Citroën Saxo 3.39 7.55 42.24/72 1:27.99 3.16 7.21 41.21/73 1:28.83 2:56.82 +48.66
58. HRADIL Vladimír 0MREC 118 HVRacing E1-1150 Škoda 110R 2.91 7.22 42.31/72 1:28.40 3.03 7.32 42.69/71 1:29.73 2:58.13 +49.97
59. STROSZ Milan 0MREC 112 Skalda Racing z.s. E1-1400 Škoda Fabia 2.96 7.11 43.32/73 1:30.80 2.88 7.00 42.18/74 1:28.17 2:58.97 +50.81
60. FILGAS Svatopluk 0MREC 432 Walachian national team HA1+2000 Ford Sierra XR 4x4 2.80 6.91 40.99/66 1:28.57 2.88 7.09 41.70/66 1:30.99 2:59.56 +51.40
61. ZOUFALÝ Karel 0MREC 201 VPK Motors E1-1400 Škoda Felicia Pick-Up Freestyle 2.91 6.68 41.58/68 1:29.08 2.92 6.61 42.29/64 1:31.00 3:00.08 +51.92
62. ŠURÝN Dušan 0MREC 368 DDS Racing S1-1600 Citroën Saxo 3.13 7.12 41.87/70 1:29.78 3.27 7.32 40.72/73 1:30.43 3:00.21 +52.05
63. SVOZIL Michal 0MREC 347 Moravská Třebová S1+2000/2WD Peugeot Scuderia Motorsport 3.78 8.24 43.55/73 1:31.08 3.36 7.64 43.20/75 1:30.26 3:01.34 +53.18
64. FIRTL Stanislav 0MREC 258 Firtl Motorsport E1-1150 Suzuki Swift GTi 3.27 7.75 42.96/66 1:31.26 3.27 7.94 42.54/68 1:30.52 3:01.78 +53.62
65. ONDREJKA Ján 0MREC 414 JOSK HA1-2000 Renault Alpine 2.81 6.89 43.22/64 1:31.87 2.83 6.93 42.34/66 1:30.55 3:02.42 +54.26
66. SYTAŘ Jakub 0MREC 180 Firtl Motorsport E1-1150 Suzuki Swift 3.25 8.65 44.47/63 1:31.42 3.19 7.51 43.42/61 1:31.98 3:03.40 +55.24
67. KRUPICA Lukáš 0MREC 172 Hodonín E1-1400 Škoda Rapid 136 2.85 6.80 41.98/69 1:30.30 3.25 7.39 44.10/69 1:33.31 3:03.61 +55.45
68. ORAVEC David 0MREC 111 Skalda Racing z.s. E1-1400 Škoda Fabia 2.92 7.01 42.96 1:31.68 2.92 7.03 43.63/68 1:31.94 3:03.62 +55.46
69. ČAMBOR Ondrej 0MREC 108 Ing.RS Racing E1-1400 Škoda Rapid 136 3.14 7.13 41.43/75 1:32.12 2.90 6.99 41.60/72 1:31.73 3:03.85 +55.69
70. GRUNTORÁD František 0MREC 190 Náměšť nad Oslavou E1+2000/2WD Seat Leon 3.52 8.14 44.46/70 1:35.07 3.23 7.65 43.92/66 1:32.24 3:07.31 +59.15
71. VOJÁČEK Lukáš 1FAS 58 Ennoble racing klub GT+2000 Nissan 350 Z GT 3.31 7.41 44.83/57 1:33.98 3.22 7.21 44.39/57 1:33.74 3:07.72 +59.56
72. ÁZSÓTH Ladislav 0MREC 388 LRT S1-2000 Citroën Saxo 3.13 6.98 39.55/73 1:24.04 3.04 6.88 37.93/75 1:45.32 3:09.36 +1:01.20
73. KLÍCHA Ivan 0MREC 420 Ivan Klícha HA1+2000 Volvo PV 544 Sport 3.28 7.76 44.97/67 1:35.54 3.14 7.49 45.16/64 1:35.42 3:10.96 +1:02.80
74. RAŠKA Stanislav 0MREC 421 Raška racing team HA1-1300 Fiat 127 A 3.42 7.94 46.20/72 1:37.49 3.25 7.72 45.77/70 1:36.62 3:14.11 +1:05.95
75. PAVLÍČEK Dušan 0MREC 189 Náměšť nad Oslavou E1+2000/2WD Seat Leon 3.38 8.05 49.48/64 1:40.93 3.33 7.92 48.36/66 1:39.72 3:20.65 +1:12.49
76. GALLO Pavel 0MREC 403 Scuderia - Gallo HA1-2000 Fiat 128 Sport Coupé 3.50 7.84 48.80/61 1:41.81 3.57 8.09 49.95/59 1:42.63 3:24.44 +1:16.28
PFEIFER Bohumil 0MREC 145 Pfeifermotorsport E1-2000 Renault Clio 3.22 6.97 38.36/67 1:24.12 - DNS - - DNF -
FILINGER Jiří 1FAS 56 Ennoble racing klub GT+2000 Nissan 350 Z GT - DNS - - DNS - - DNF -
NOVICKÝ Michal 0MREC 11 REC M.A.D E2/C-2000 Reynard 032 F3 2.26 5.11 29.71/91 2:07.50 - DNS - - DNF -
KUBICA Tomáš 0MREC 123 Dolní Domaslavice E1+2000/2WD VW Golf 3.12 7.12 37.11/81 1:19.77 - DNS - - DNF -
KUBICA Milan 0MREC 124 Dolní Domaslavice E1+2000/2WD VW Golf 3.03 6.69 - DNF - - DNS - - DNF -
FILIPÍN Jiří 0MREC 244 JiFiCarRacingTeam E1-1400 Suzuki Swift GTi - DNS - - DNS - - DNF -
 
Time Icon Event
16:44:16 Dnešné preteky sú ukončené. Dovidenia zajtra.
16:09:58 Št. č. 313 bol zastavený trať. komisárom; bude mať opravnú jazdu
16:03:28 Pokračujeme seriálom MREC
15:54:16 Čakáme na zvoz vozidiel MČR a dablérov MREC
15:28:57 Štartujú predjazdci
15:09:37 Pripravuje sa štart II. súťažnej jazdy