On-line results
 
Libínské Sedlo II., Prachatice, 06.09.2014 - Competition - Run 2
 
 
 
 
 
Last 5 in Finish
 
Rank Driver # Nation Class 1-st RUN 2-nd RUN RUN
1. BENEŠ Miloš 1 E2-SS-3000 1:35.87 1:36.41 3:12.28
10. NOVÝ Lubor 9 E2-SS-2000 1:52.74 1:54.06 3:46.80
6. SVOBODA Milan 16 E2-SS-2000 1:49.17 1:49.59 3:38.76
3. NEVĚŘIL Dušan 3 E2-SC-3000 1:40.81 1:42.25 3:23.06
2. KOMÁREK David 18 E2-SC-3000 1:37.20 1:37.41 3:14.61
 
End Race at 16:53
 
Absolute results
 
Rank Driver # Nation Team Class Car 20m 100m 1-st RUN 20m 100m 2-nd RUN RUN Gap
1. BENEŠ Miloš 1 GMS Mados racing team E2-SS-3000 Osella FA 30 2.14 5.02 1:35.87 2.29 5.17 1:36.41 3:12.28 v=164.75
2. KOMÁREK David 18 Liqui Moly Racing Team E2-SC-3000 Norma M20FC EVO 2.13 4.97 1:37.20 2.35 5.18 1:37.41 3:14.61 +2.33
3. NEVĚŘIL Dušan 3 Speedmaster Racing Team E2-SC-3000 Norma M 20 FC EVO 2.22 5.03 1:40.81 2.35 5.18 1:42.25 3:23.06 +10.78
4. ŠPALEK Jiří 61 Liqui Moly Racing Team E2-SC-3000 Norma M 20 FC 2.09 4.99 1:46.14 2.20 5.16 1:47.05 3:33.19 +20.91
5. RYBNÍČEK Marek 5 Liqui Moly Racing Team E2-SH+2000 Mitsubishi Lancer EVO +600 1.89 4.65 1:47.25 1.96 4.84 1:47.87 3:35.12 +22.84
6. SVOBODA Milan 16 Milan Svoboda E2-SS-2000 Dallara JSC 302 2.27 5.32 1:49.17 2.21 5.27 1:49.59 3:38.76 +26.48
7. ČERNÍN Václav 80 KV Motorsport Klub v AČR E1H+2000 Mitsubishi Colt 1.86 4.94 1:50.63 1.95 4.82 1:50.31 3:40.94 +28.66
8. TRNKA Jakub 20 Liqui Moly Racing Team E2-SC-2000 Norma M20F 2.30 5.41 1:52.83 2.32 5.44 1:50.95 3:43.78 +31.50
9. ULMAN Pavel 70 AMK Ecce Homo Šternberk E1+2000 BMW M3 E36 V8 2.40 5.80 1:52.98 2.45 5.83 1:53.61 3:46.59 +34.31
10. NOVÝ Lubor 9 Lubor Novy E2-SS-2000 DALLARA JSC 302 2.14 5.15 1:52.74 2.04 4.96 1:54.06 3:46.80 +34.52
11. ZEMAN Martin 305 KRTZ E2-SH+2000 Mitsubishi Lancer EVO VIII 1.99 5.17 1:54.53 2.03 5.24 1:55.00 3:49.53 +37.25
12. MALÝ Jaromír 6 Empreza Racing Klub A+2000 Mitsubishi Lancer EVO VIII 2.07 5.27 1:54.54 2.14 5.39 1:55.30 3:49.84 +37.56
13. VOJÁČEK Lukáš 12 Ennoble Racing Team A+2000 Mitsubishi Lancer EVO VIII 2.07 5.32 1:56.33 2.05 5.27 1:57.03 3:53.36 +41.08
14. BENEŠ Oskar 33 Ennoble Racing Team N+2000 Mitsubishi Lancer EVO X 2.25 5.67 1:58.86 2.25 5.63 1:58.99 3:57.85 +45.57
15. SAJLEROVÁ Gabriela 31 Liqui Moly Racing Team N+2000 Mitsubishi Lamcer EVO X 1.90 5.33 1:59.40 1.98 5.39 1:58.81 3:58.21 +45.93
16. SAJLER Filip 32 Liqui Moly Racing Team N+2000 Mitsubishi Lancer EVO X 2.08 5.55 2:00.00 2.03 5.52 2:00.18 4:00.18 +47.90
17. DOSEDĚL Dušan 75 AMK ECCE HOMO Štenberk E1H+2000 Subaru Impreza WRX STI 2.52 6.22 2:03.60 2.43 5.58 2:05.05 4:08.65 +56.37
18. ZMEŠKAL Miloš 253 Miloš Zmeškal HA-K5-E9 Ralt RT 32 2.14 5.39 2:03.70 2.12 5.47 2:07.18 4:10.88 +58.60
19. BOHÁČ Milan 399 Renault Chrudim E1-2000 Renault Clio Sport 2.53 6.07 2:07.21 2.50 6.03 2:06.46 4:13.67 +1:01.39
20. VOJÁČEK Petr 55 Ennoble Racing Team GT+2000 Ferrari 430 GT3 2.33 5.57 2:07.26 2.44 5.89 2:10.00 4:17.26 +1:04.98
21. MICHL Josef 225 Josef Michl HA-K2-B6 Porsche 911 RS 2.04 5.70 2:09.07 2.13 5.85 2:09.85 4:18.92 +1:06.64
22. JANÁK Jaroslav 69 Josef Michl E1-1600 VW Golf 2.58 6.31 2:09.76 2.62 6.28 2:10.44 4:20.20 +1:07.92
23. STANĚK Vojtěch 354 Liqui Moly Racing Team E1H-1600 Citroën C2 2.66 6.62 2:13.67 2.64 6.54 2:12.28 4:25.95 +1:13.67
24. KOTEK Pavel 303 AMK EcceHomo Šternberk E1H+2000 BMW M3 2.75 6.77 2:11.90 2.81 6.74 2:14.67 4:26.57 +1:14.29
25. VYNNYCHENKO Roman 14 Ennoble Racing Team GT+2000 Nissan 350Z 2.45 6.47 2:14.47 2.41 6.41 2:13.64 4:28.11 +1:15.83
26. WINTER Jaroslav 335 Jaroslav Winter E1H-2000 Honda Civic 2,0 Type R 2.61 6.73 2:16.34 2.51 6.56 2:14.70 4:31.04 +1:18.76
27. CHALOUPKA František 42 Ennoble Racing Team GT+2000 Nissan 350Z 2.38 6.49 2:16.98 2.39 6.48 2:16.43 4:33.41 +1:21.13
28. KLUKAN Radek 343 Renault Chrudim E1H+2000 BMW E36 M3 2.69 7.32 2:20.82 2.63 7.07 2:18.02 4:38.84 +1:26.56
29. ADÁMEK Miroslav 221 Miroslav Adámek HA-K2-B3 NSU TT 1300 2.47 6.70 2:22.21 2.50 6.77 2:22.55 4:44.76 +1:32.48
30. TRNKA Jan 40 Jan Trnka A-1400 Škoda Felicia Kit Car 2.83 7.38 2:28.35 2.91 7.31 2:27.68 4:56.03 +1:43.75
31. PAVLŮ Dominik 41 Jaromír Malý A-2000 Renault Clio RS 2.96 7.55 2:22.04 2.89 7.42 2:42.55 5:04.59 +1:52.31
SUCHOMEL Lukáš 63 Lukáš Suchomel E1+2000 Lotus Elise 2.14 5.60 2:00.15 - DNF - - DNF -
 
Time Icon Event
16:54:02 Ďakujeme za pozornosť a dovidenia o týždeň v Divákách.
16:53:09 Preteky sú ukončené
16:51:44 Na trati posledné vozidlo
16:43:14 Št. č. 63 odstupuje pre poruchu
16:28:18 Je odštartované
16:26:09 Pripravuje sa štart prvého vozidla