On-line results
 
Libínské Sedlo I., Prachatice, 06.09.2014 - Competition - Run 2
 
 
 
 
 
Last 5 in Finish
 
Rank Driver # Nation Class 1-st RUN 2-nd RUN RUN
1. BENEŠ Miloš 1 E2-SS-3000 1:37.20 1:37.74 3:14.94
10. NOVÝ Lubor 9 E2-SS-2000 1:55.94 1:55.66 3:51.60
5. SVOBODA Milan 16 E2-SS-2000 1:50.19 1:49.60 3:39.79
3. NEVĚŘIL Dušan 3 E2-SC-3000 1:45.13 1:43.65 3:28.78
2. KOMÁREK David 18 E2-SC-3000 1:40.05 1:38.01 3:18.06
 
End Race at 12:51
 
Absolute results
 
Rank Driver # Nation Team Class Car 20m 100m 1-st RUN 20m 100m 2-nd RUN RUN Gap
1. BENEŠ Miloš 1 GMS Mados racing team E2-SS-3000 Osella FA 30 2.17 5.01 1:37.20 2.23 1:37.74 3:14.94 v=162.51
2. KOMÁREK David 18 Liqui Moly Racing Team E2-SC-3000 Norma M20FC EVO 2.20 5.10 1:40.05 2.24 5.11 1:38.01 3:18.06 +3.12
3. NEVĚŘIL Dušan 3 Speedmaster Racing Team E2-SC-3000 Norma M 20 FC EVO 2.26 5.10 1:45.13 2.26 5.15 1:43.65 3:28.78 +13.84
4. RYBNÍČEK Marek 5 Liqui Moly Racing Team E2-SH+2000 Mitsubishi Lancer EVO +600 1.84 4.58 1:48.79 1.91 4.70 1:48.39 3:37.18 +22.24
5. SVOBODA Milan 16 Milan Svoboda E2-SS-2000 Dallara JSC 302 2.15 5.19 1:50.19 2.23 5.31 1:49.60 3:39.79 +24.85
6. ŠPALEK Jiří 61 Liqui Moly Racing Team E2-SC-3000 Norma M 20 FC 1.99 4.90 1:51.00 2.04 4.94 1:49.39 3:40.39 +25.45
7. ČERNÍN Václav 80 KV Motorsport Klub v AČR E1H+2000 Mitsubishi Colt 2.05 4.95 1:54.54 1.85 4.74 1:51.89 3:46.43 +31.49
8. ULMAN Pavel 70 AMK Ecce Homo Šternberk E1+2000 BMW M3 E36 V8 2.30 5.63 1:54.26 2.38 5.77 1:54.57 3:48.83 +33.89
9. TRNKA Jakub 20 Liqui Moly Racing Team E2-SC-2000 Norma M20F 2.17 5.24 1:54.20 2.25 5.33 1:54.89 3:49.09 +34.15
10. NOVÝ Lubor 9 Lubor Novy E2-SS-2000 DALLARA JSC 302 2.15 5.17 1:55.94 2.03 4.96 1:55.66 3:51.60 +36.66
11. ZEMAN Martin 305 KRTZ E2-SH+2000 Mitsubishi Lancer EVO VIII 2.13 5.38 1:55.88 2.04 5.24 1:55.83 3:51.71 +36.77
12. MALÝ Jaromír 6 Empreza Racing Klub A+2000 Mitsubishi Lancer EVO VIII 2.01 5.22 1:56.54 1.97 5.21 1:55.98 3:52.52 +37.58
13. VOJÁČEK Lukáš 12 Ennoble Racing Team A+2000 Mitsubishi Lancer EVO VIII 2.03 5.29 1:59.87 2.06 5.28 1:57.67 3:57.54 +42.60
14. SAJLEROVÁ Gabriela 31 Liqui Moly Racing Team N+2000 Mitsubishi Lamcer EVO X 1.91 5.33 1:59.80 1.96 5.35 1:58.33 3:58.13 +43.19
15. BENEŠ Oskar 33 Ennoble Racing Team N+2000 Mitsubishi Lancer EVO X 1.96 5.19 2:02.94 2.03 5.34 2:00.17 4:03.11 +48.17
16. SUCHOMEL Lukáš 63 Lukáš Suchomel E1+2000 Lotus Elise 2.17 5.61 2:01.84 2.26 5.81 2:01.79 4:03.63 +48.69
17. SAJLER Filip 32 Liqui Moly Racing Team N+2000 Mitsubishi Lancer EVO X 2.09 5.59 2:00.75 2.40 5.96 2:03.31 4:04.06 +49.12
18. DOSEDĚL Dušan 75 AMK ECCE HOMO Štenberk E1H+2000 Subaru Impreza WRX STI 2.36 5.42 2:07.38 2.73 6.02 2:06.35 4:13.73 +58.79
19. ZMEŠKAL Miloš 253 Miloš Zmeškal HA-K5-E9 Ralt RT 32 2.38 5.94 2:08.70 2.48 5.97 2:09.09 4:17.79 +1:02.85
20. BOHÁČ Milan 399 Renault Chrudim E1-2000 Renault Clio Sport 2.58 6.14 2:10.81 2.56 6.14 2:09.60 4:20.41 +1:05.47
21. MICHL Josef 225 Josef Michl HA-K2-B6 Porsche 911 RS 2.03 5.67 2:11.59 2.14 5.89 2:09.36 4:20.95 +1:06.01
22. JANÁK Jaroslav 69 Josef Michl E1-1600 VW Golf 2.55 6.21 2:10.56 2.58 6.28 2:11.43 4:21.99 +1:07.05
23. VOJÁČEK Petr 55 Ennoble Racing Team GT+2000 Ferrari 430 GT3 2.41 5.91 2:14.99 2.30 5.75 2:08.08 4:23.07 +1:08.13
24. STANĚK Vojtěch 354 Liqui Moly Racing Team E1H-1600 Citroën C2 2.65 6.64 2:14.93 2.74 6.74 2:14.02 4:28.95 +1:14.01
25. KOTEK Pavel 303 AMK EcceHomo Šternberk E1H+2000 BMW M3 2.66 6.58 2:15.06 2.82 6.83 2:18.89 4:33.95 +1:19.01
26. WINTER Jaroslav 335 Jaroslav Winter E1H-2000 Honda Civic 2,0 Type R 2.62 6.71 2:17.50 2.67 6.78 2:16.86 4:34.36 +1:19.42
27. VYNNYCHENKO Roman 14 Ennoble Racing Team GT+2000 Nissan 350Z 2.47 6.58 2:18.36 2.47 6.57 2:16.52 4:34.88 +1:19.94
28. CHALOUPKA František 42 Ennoble Racing Team GT+2000 Nissan 350Z 2.41 7.27 2:22.42 2.36 6.50 2:18.52 4:40.94 +1:26.00
29. KLUKAN Radek 343 Renault Chrudim E1H+2000 BMW E36 M3 2.60 6.96 2:20.58 2.61 6.87 2:20.93 4:41.51 +1:26.57
30. HRUBY Milan 310 Scuderia Motorsport o.s. E1H-1600 Škoda Fabia FR16 2.82 7.02 2:20.80 2.83 6.97 2:23.07 4:43.87 +1:28.93
31. PAVLŮ Dominik 41 Jaromír Malý A-2000 Renault Clio RS 2.99 7.75 2:21.95 2.92 7.62 2:22.07 4:44.02 +1:29.08
32. ADÁMEK Miroslav 221 Miroslav Adámek HA-K2-B3 NSU TT 1300 2.48 6.67 2:25.28 2.48 6.72 2:23.86 4:49.14 +1:34.20
33. TRNKA Jan 40 Jan Trnka A-1400 Škoda Felicia Kit Car 2.83 7.26 2:32.83 2.85 7.26 2:30.63 5:03.46 +1:48.52
JERMAN Martin 15 Liqui Moly Racing Team N+2000 Mitsubishi Lancer EVO IX 2.08 5.39 - DNF - - DNS - - DNF -
MEIXNER Richard 77 KV Motorsport Klub v AČR E1+2000 Mitsubishi Lancer EVO VIII - DNS - - DNS - - DNF -
 
Time Icon Event
13:19:08 O 14:00 hod. bude zahájená tr. jazda pre Libínské sedlo II.
12:53:04 Preteky Libínské sedlo I. sú ukončené
12:26:44 Je odštartované
12:21:24 Pripravuje sa štart II. súť. jazdy