On-line results
 
IX. Divácká 13°, Diváky (CZ), 14.09.2014 - Competition - Run 2
 
 
 
 
 
Last 5 in Finish
 
Rank Driver Series # Nation Class 1-st RUN 2-nd RUN RUN
18. SURÓWKA Jaroslav 499 HA2 1:14.11 1:25.44 2:39.55
3. JANÍK Václav 2 E2-SS-3000 1:12.88 1:11.79 2:24.67
4. SVOBODA Jiří 11 E2-SC-2000 1:13.29 1:13.00 2:26.29
1. KOMÁREK David 18 E2-SC-3000 1:10.66 1:09.46 2:20.12
59. ŠPALEK Jiří 61 E2-SC-3000 1:53.21 1:16.49 3:09.70
 
End Race at 17:45
 
Absolute results
 
Rank Driver Series # Nation Team Class Car 20m 100m 1150m km/h 1-st RUN 20m 100m 1150m km/h 2-nd RUN RUN
1. KOMÁREK David 1FAS 18 Liqui Moly Racing Team E2-SC-3000 Norma M20FC EVO 2.81 6.04 31.76/86 1:10.66 2.72 5.91 31.24/95 1:09.46 2:20.12
2. MEIXNER Richard 1FAS 77 KV Motorsport Klub v AČR E1+2000 Mitsubishi Lancer EVO VIII 31.93/88 1:10.64 2.09 5.16 31.77/86 1:10.51 2:21.15
3. JANÍK Václav 1FAS 2 Nutrend Czech National Team E2-SS-3000 Lola B0250 2.62 5.74 32.34/85 1:12.88 2.79 5.89 32.33/93 1:11.79 2:24.67
4. SVOBODA Jiří 1FAS 11 Nutrend Czech National Team E2-SC-2000 Norma M20F 2.73 6.10 33.39/83 1:13.29 2.70 6.03 32.82/85 1:13.00 2:26.29
5. SUBERT Drahoslav 0MREC 324 LiquiMoly Komvet racing S1+2000/4WD Mitsubishi Lancer EVO 9 2.10 5.10 31.20/85 1:09.39 2.48 5.90 34.27/79 1:16.91 2:26.30
6. KAŠPAR Jaroslav 0MREC 323 VPK Motors S1+2000/4WD Mitsubishi Lancer EVO IX 2.06 5.28 33.53/87 1:14.22 2.12 5.43 34.71/79 1:16.84 2:31.06
7. TAUS Reinhold 0MREC 341 Team Austria S1+2000/4WD Subaru Impreza WRX STI 2.07 5.03 33.35/87 1:13.57 2.39 5.59 35.92/79 1:17.99 2:31.56
8. ULMAN Pavel 1FAS 70 AMK Ecce Homo Šternberk E1+2000 BMW M3 E36 V8 34.96/77 1:16.66 3.08 6.62 34.32/77 1:15.56 2:32.22
9. KRATOCHVIL Jan 0MREC 311 nový SKIAERAL KLÍNOVEC S1+2000/4WD Mitsubishi Lancer EVO 9 2.08 5.21 33.85/79 1:14.66 2.29 5.48 35.16/75 1:17.58 2:32.24
10. KLIMEŠ Lukáš 0MREC 212 AutoVELVET Team E1+2000/4WD Škoda Fabia TDi 2.12 5.19 34.21/84 1:15.76 2.26 5.42 35.18/82 1:17.92 2:33.68
11. KRAKOVIČ Radek 0MREC 64 mad.racing.power E2/C-1600 Fiks 09RK 2.15 5.21 32.36/73 1:11.13 2.48 5.73 37.04/61 1:22.84 2:33.97
12. LENZ Bernhard 0MREC 140 MSC-Stein E1+2000/2WD BMW E36 M3 2.47 5.76 34.52/84 1:14.90 2.96 6.38 36.56/77 1:19.48 2:34.38
13. HOLÁN Ivo 0MREC 375 Pivín Racing S1+2000/4WD Subaru Impreza STi 2.20 5.45 34.27/79 1:15.64 2.14 5.46 36.76/74 1:20.58 2:36.22
14. SLOVÁČEK Michal 0MREC 151 Svijany Racing E1-2000 Honda Civic Type R 2.76 6.22 34.87/78 1:15.98 2.91 6.51 36.74/84 1:20.32 2:36.30
15. FIBICH Vaclav 0MREC 6 Fibich Vaclav přeprava osob E1-2000 Opel Corsa B 2.64 5.97 34.49/78 1:15.33 3.14 6.70 37.63/74 1:22.28 2:37.61
16. SATEK Jakub 0MREC 187 network24 racing E1-2000 Honda Civic Type R 2.73 6.13 35.18/82 1:15.61 3.16 6.85 38.54/71 1:23.35 2:38.96
17. FIRTL Stanislav 0MREC 8 Firtl Motorsport E1-2000 Škoda Octavia TDi 2.52 6.01 35.85/76 1:16.61 2.92 6.70 37.26/74 1:22.86 2:39.47
18. SURÓWKA Jaroslav 0MREC 499 JS Racing o.s. HA2 MTX 1-06 Mondial 2.07 5.28 34.62/88 1:14.11 2.34 38.99/74 1:25.44 2:39.55
19. TRNKA Jakub 1FAS 20 Liqui Moly Racing Team E2-SC-2000 Norma M20F 2.94 6.71 36.91/70 1:21.82 2.87 6.46 35.04/71 1:17.74 2:39.56
20. JERMAN Martin 1FAS 15 Liqui Moly Racing Team N+2000 Mitsubishi Lancer EVO IX 37.90/67 1:22.16 2.35 6.07 35.67/75 1:18.27 2:40.43
21. TAUS Kerstin 0MREC 340 Team Austria S1+2000/4WD Mitsubishi Colt 2.26 5.62 36.33/87 1:19.82 2.16 5.54 36.81/79 1:21.13 2:40.95
22. LOUBAL Lubomír 0MREC 333 Kovalovice S1-2000 VW Golf 4 Tdi 2.76 6.37 36.29/85 1:18.92 2.93 6.65 37.78/77 1:23.34 2:42.26
23. WINTER Jaroslav 0MREC 335 Hořice S1-2000 Honda Civic Type R 2.75 6.27 37.12/83 1:20.10 2.93 6.61 38.51/83 1:22.29 2:42.39
24. HLAVINKA ML. Josef 0MREC 20 Motosport Hlavinka E2/C+2000 Opel Lotus 2.08 5.47 35.55/82 1:18.60 2.94 6.57 38.74/70 1:24.45 2:43.05
25. DOSEDĚL Dušan 1FAS 75 AMK ECCE HOMO Štenberk E1H+2000 Subaru Impreza WRX STI 36.63/77 1:21.89 2.38 5.65 37.24/78 1:21.88 2:43.77
26. SAJLER Filip 1FAS 32 Liqui Moly Racing Team N+2000 Mitsubishi Lancer EVO X 37.18/74 1:20.35 2.34 5.88 38.26/71 1:24.17 2:44.52
27. FIŠER Dušan 0MREC 71 Fišer Dušan E1-1400 Škoda 130 2.46 5.74 36.90/77 1:19.63 2.80 6.17 39.84/69 1:25.92 2:45.55
28. ČEPIČKA Vlastimil 0MREC 306 Stemax S1+2000/4WD Mitsubishi Lancer Evo X 1.95 5.04 36.24/78 1:19.23 2.21 5.78 39.81/71 1:26.98 2:46.21
29. KAŠPAR Vilem 0MREC 362 VPK Motors S1-2000 Škoda Fabia RS 2.70 6.30 38.36/79 1:21.92 2.95 6.69 39.13/82 1:24.86 2:46.78
30. FILIPÍN Jiří 0MREC 244 KLM Motorsport E1-1400 Suzuki Swift 2.62 6.19 37.78/76 1:20.23 2.99 6.80 40.37/73 1:28.14 2:48.37
31. CAKL Filip 0MREC 363 VPK Motors S1-2000 Škoda Fabia RS 2.77 6.35 38.74/83 1:22.86 3.16 6.98 40.26/79 1:26.10 2:48.96
32. MACH Jan 0MREC 203 Trut Team E1+2000/2WD Škoda Octavia 3.01 6.96 38.95/77 1:23.23 2.98 7.06 39.84/68 1:27.43 2:50.66
33. STANĚK Vojtěch 1FAS 354 Liqui Moly Racing Team E1H-1600 Citroën C2 40.70/72 1:27.86 2.84 6.55 37.94/79 1:22.98 2:50.84
34. ŠABÍK Martin 0MREC 313 DECAM Motorsport S1-2000 Ford Focus 2.70 6.52 38.97/73 1:23.51 3.26 7.19 41.08/64 1:28.15 2:51.66
35. STEJSKAL Bronislav 0MREC 149 DROTÁR Autošport E1-1400 Škoda Felicia Kit-Car 2.67 6.25 39.13/78 1:22.67 2.90 6.75 42.29/73 1:30.14 2:52.81
36. KŘIVKA Tomáš 0MREC 164 Křivka Motorsport E1-2000 Renault Clio Sport 2.59 6.02 38.76/82 1:22.05 3.14 6.99 41.99/73 1:30.93 2:52.98
37. MACEK Vojtěch 0MREC 9 Bruntál E1-1600 Škoda 1500 R 2.52 6.15 37.67/92 1:20.29 2.99 7.70 42.47/75 1:32.90 2:53.19
38. HRUBY Milan 1FAS 310 Scuderia Motorsport o.s. E1H-1600 Škoda Fabia FR16 40.35/66 1:27.76 2.97 6.46 39.45/70 1:25.99 2:53.75
39. KUBÍČEK Jiří 1FAS 127 Czech national team HA-K3-C1 Škoda 130 RS 40.55/73 1:27.56 2.63 6.12 39.93/72 1:26.56 2:54.12
40. PILAŘ Rostislav 0MREC 222 LRT Ozzy motorsport E1-2000 Ford Escort RS 2000 2.63 6.10 37.12/74 1:20.24 3.20 7.17 44.56/65 1:34.42 2:54.66
41. ŠUSTR Miloslav 0MREC 107 BP autosport E1-1600 Škoda Favorit 2.83 6.54 39.42/76 1:23.37 3.61 7.76 43.33/65 1:32.53 2:55.90
42. ÁZSÓTH Ladislav 0MREC 388 LRT - DECAM Motorsport S1-1600 Citroën Saxo 2.73 6.47 39.20/75 1:23.59 3.23 7.27 43.35/68 1:33.56 2:57.15
43. PFEIFER Bohumil 1FAS 933 Bohumil Pfeifer-Pfeifer motorsport N-2000 Renault Clio Sport 42.55/65 1:29.31 3.11 7.01 41.55/68 1:28.37 2:57.68
44. ZMEŠKAL Miloš 1FAS 253 Miloš Zmeškal HA-K5-E9 Ralt RT 32 41.61/65 1:30.20 2.90 6.53 40.20/69 1:27.49 2:57.69
45. GRUNDOVÁ Nela 1FAS 307 Nella Grundová E1H+2000 Mitsubishi Lancer EVO IV 40.47/70 1:28.60 2.35 6.15 40.84/70 1:29.24 2:57.84
46. PAVLŮ Dominik 1FAS 41 Jaromír Malý A-2000 Renault Clio RS 42.02/74 1:30.02 3.05 7.04 40.84/72 1:28.05 2:58.07
47. JELÍNEK Libor 0MREC 466 AutoJelinek HA1+2000 BMW 3,5 CSL 2.46 6.18 39.19/67 1:25.11 3.62 7.90 43.58/60 1:33.00 2:58.11
48. FILGAS Svatopluk 0MREC 432 Walachian National Team HA1+2000 Ford Sierra XR 4x4 2.34 6.61 41.39/81 1:28.84 2.52 6.41 41.63/78 1:31.30 3:00.14
49. HONCŮ Josef 1FAS 301 HBV Motorsport klub v AČR E1H-1400 Škoda Felicia Kit Car 38.97/74 1:31.94 3.22 7.25 41.18/69 1:29.14 3:01.08
50. KLUKAN Radek 1FAS 343 Renault Chrudim E1H+2000 BMW E36 M3 45.77/66 1:35.28 2.98 7.04 40.90/76 1:27.34 3:02.62
51. KOZLANSKÝ Michal 1FAS 331 Autoklub JV Sport Racing v AČR E1H-1600 VW Lupo GTI 43.11/71 1:33.69 3.12 7.22 41.24/74 1:31.35 3:05.04
52. FELCMAN David 0MREC 320 ScuderiaMotorsport S1+2000/2WD Peugeot 206 SRC 2.85 6.83 42.80/68 1:30.13 3.24 7.35 44.96/72 1:34.97 3:05.10
53. KOTEK Pavel 1FAS 303 AMK EcceHomo Šternberk E1H+2000 BMW M3 42.80/70 1:39.30 3.32 7.41 41.75/70 1:27.49 3:06.79
54. PROKŠ Robert 0MREC 359 Lemurs Racing Team S1+2000/2WD BMW E36 M3 2.82 6.94 41.60/72 1:28.79 2.69 6.82 45.80/70 1:38.17 3:06.96
55. DOLEŽAL Lubomír 1FAS 252 Lubomír Doležal HA-K5-E7 MTX 1-06 Easter 44.30/72 1:34.64 2.45 6.29 43.30/71 1:33.04 3:07.68
56. CHYTIL Ondřej 0MREC 447 Martin Chytil HA1-2000 Škoda 120 S 2.65 6.63 41.78/71 1:29.23 2.75 6.84 46.01/61 1:39.13 3:08.36
58. MALÝ Pavel 1FAS 330 Autoklub JV Sport Racing v AČR E1H-1600 VW Lupo GTI 43.82/68 1:36.15 3.32 7.54 42.56/69 1:33.40 3:09.55
59. ŠPALEK Jiří 1FAS 61 Liqui Moly Racing Team E2-SC-3000 Norma M 20 FC 2.72 6.36 33.08/85 1:53.21 2.73 6.16 34.26/74 1:16.49 3:09.70
60. ZOUFALÁ Martina 0MREC 202 VPK Motors E1-1600 Škoda Felicia 2.96 7.03 43.96/68 1:34.53 3.27 7.51 46.66/62 1:39.85 3:14.38
61. CHYTIL Jaroslav 0MREC 409 Martin Chytil HA1-2000 Škoda 110R 2.45 6.34 43.84/69 1:32.98 2.68 6.57 47.57/66 1:42.39 3:15.37
62. ŽÁČEK Michal 0MREC 401 Žáček HA1-1300 Škoda 125 2.83 7.00 45.04/74 1:34.10 2.91 7.13 47.63/67 1:41.72 3:15.82
63. ZOUFALÝ Karel 0MREC 201 VPK Motors E1-1400 Škoda Felicia Pick-up Freestyle 2.73 6.77 44.81/72 1:34.27 3.01 7.10 47.25/66 1:42.07 3:16.34
64. GRUNTORÁD František 1FAS 334 Autoklub JV Sport Racing v AČR E1H-1600 VW Lupo GTI 45.69/66 1:39.31 3.24 7.53 45.01/64 1:37.62 3:16.93
65. NOVÁČEK Richard 1FAS 335 Autoklub JV Sport Racing v AČR E1H-1600 VW Lupo GTI 43.74/69 1:35.14 3.42 7.77 43.67/69 1:45.05 3:20.19
66. MÁLEK Dan 0MREC 339 Málek-motorsport S1-1600 Škoda Felicia RS 2.77 6.52 40.75/75 1:25.59 3.37 7.47 57.49/59 1:56.08 3:21.67
67. RAŠKA Stanislav 0MREC 424 Raška Racing Team HA1-1300 Fiat 127A 3.03 7.33 46.66/67 1:38.05 3.69 8.14 49.78/64 1:44.60 3:22.65
68. BADUROVÁ Hana 1FAS 30 Pfeifer Bohumil N-2000 Renault Clio 50.56/58 1:46.65 3.07 7.48 47.09/72 1:39.58 3:26.23
69. DRTÍLEK Miroslav 0MREC 228 VPK motors E1-1400 Ford fiesta 2.85 7.00 47.53/75 1:40.23 3.42 7.82 52.09/66 1:48.43 3:28.66
70. ŠNAJDR Michal 0MREC 480 Telnice HA2 Formule Seg-Škoda 2.65 6.94 46.85/67 1:36.71 3.06 7.49 52.57/62 1:52.09 3:28.80
71. HRADIL Vladimír 0MREC 130 HVmotorsport E1-1150 Škoda 110R 2.76 6.91 45.88/67 1:35.69 3.11 7.62 56.22/51 1:56.58 3:32.27
73. KORBAŘ Jan 0MREC 51 Autoklub Tišnov E2/C-1600 Metalex MTX 1-10 2.89 7.68 49.43/67 1:40.86 3.23 8.15 54.67/58 1:57.69 3:38.55
74. GALLO Pavel 0MREC 405 Scuderia - Gallo HA1-2000 Fiat Sport Coupé 3.17 7.52 50.16/56 1:43.98 3.55 8.50 56.22/59 1:55.44 3:39.42
CICHÁ Veronika 1FAS 60 KV MOTORSPORT KLUB V AČR E1+2000 Mitubishi Lancer WRC 05 34.32/79 1:15.22 2.21 5.31 32.94/85 - DNF - - DNF -
SAJLEROVÁ Gabriela 1FAS 31 Liqui Moly Racing Team N+2000 Mitsubishi Lamcer EVO X 35.61/72 1:19.02 2.45 5.76 - DNF - - DNF -
PLEVA Martin 1FAS 320 AMK Vrbno pod Pradědem E1H-1400 Škoda 100 41.12/75 1:30.45 2.69 7.21 - DNF - - DNF -
ZWEIMUELLER Johnny 0MREC 304 mad.racing.power S2 KTM X-bow 2.62 6.77 41.65/76 1:27.26 - DNS - - DNF -
KLUS Adam 0MREC 255 HRCB HA2 Audi Hss Turbo Can Am 2.35 5.59 36.15/75 1:20.14 - DNS - - DNF -
ŠTĚPÁNEK Milan 0MREC 200 Štěpa Racing Team E1-2000 BMW E36 1.8Is 3.16 7.18 42.91/70 1:32.78 - DNS - - DNF -
MADRIAN Ferdinand 0MREC 87 MAD Race Power S2 KTM X-bow 2.39 5.82 - DNF - - DNS - - DNF -
BOHÁČ Milan 1FAS 399 Renault Chrudim E1-2000 Renault Clio Sport - DNS - - DNS - - DNF -
KLÍCHA Ivan 0MREC 442 Rychnov N.kn. HA1-2000 Volvo 544 Sport - DNS - - DNS - - DNF -
 
Time Icon Event
17:46:28 Ďakujeme za pozornosť, dovidenia.
17:46:13 Preteky sú ukončené.
17:43:58 Na trati posledné vozidlo dnešných pretekov
17:38:29 Pokračujeme
17:34:15 Št. č. 70 bude mať opravnú jazdu
17:33:21 Havária št. č. 60 (pretekárka OK)
17:30:30 Št. č. 320 odstupuje pre poruchu
17:26:44 Pokračujeme
17:24:27 Po jeho dojazde budeme pokračovať
17:24:15 Traťou prechádza linkový autobus.
16:57:24 Havarované vozidlo bude potrbné odtiahnuť (pauza cca 20 min.)
16:55:54 Št. č. 32 bude mať opravnú jazdu
16:54:52 Havária št. č. 31 (pretekárka OK)
16:48:23 Št. č. 331, 330 budú mať opravnú jazdu
16:43:48 Štartujú vozidlá seriálu MČR
16:35:27 Št. č. 8, 212 boli na trati zastavené a budú mať opravnú jazdu
16:11:06 Je odštartované
16:10:20 Dabléri sú v depe; pripravuje sa štart hlavného št. poľa seriálu MREC
16:04:40 Dabléri dokončili II. súť. jazdu; čakáme na ich zvoz
16:00:06 Po hodinách boli dabléri zastavení a budú mať opravnú jazdu
15:56:32 Na trati sú predjazdci
15:54:37 Pripravuje sa štart dablérov seriálu MREC